ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

شکایت از طراح مشهور به اتهام کپی لباس عروسی کیت میدلتون

۶ffa065634b02c07506d37e072a9ff8b

در تاریخ معاصر، کمتر لباسی مانند لباس عروسی کیت میدلتون (از کلکسیون لباس عروس Alexander McQueen و طراحش سارا برتون) مورد توجه قرار گرفته است.

.

اما ۵ سال از آن تاریخ، یک طراح انگلیسی با طرح شکایت بر علیه برتون و خانه مد مورد اشاره، ادعا کرده است که طرح لباس از روی یکی از کارهای خودش کپی شده بود.کریستین کندال، طراح لباس عروس اهل هارتفوردشایر، شکایت خود را به یکی از دادگاه های لندن ارائه کرده است. وی در دادخواست خود مدعی شده که قبل از روز عروسی، طراحی اش را به کیت میدلتون نشان داده بود. کندال در عین حال تاکید می کند که شکایت اش به هیچ وجه به دوشس کمبریج مربوط نیست و اتهامی متوجه او یا قصر باکینگهام نمی باشد. ( لازم به ذکر است که سخنگوی خانواده سلطنتی از قول دوشس کمبریج ادعا کرده که او هرگز قبلا طراحی را ندیده بود.)

این اولین بار نیست که کندال چنین ادعایی را مطرح می کند. تقریبا ۱۳ ماه پس از برگزار شدن مراسم عروسی، او نامه ای برای ملکه ارسال کرد و ادعای مشابهی را مطرح کرد. کندال چند فیلم ویدیویی درباره طرح اش را در YouTube نیز منتشر کرده است.در پی به جریان افتادن پرونده، مسوولین خانه مد Alexander McQueen، با انتشار بیانیه ای، ادعای کندال را دروغ محض خواندند. در این بیانیه آمده است: کریستین کندال اولین بار ۴ سال قبل به ما مراجعه کرد. ما در آن هنگام تاکید کردیم که ادعایش مبنی بر اینکه سارا برتون، لباس عروسی دوشس کمبریج را از روی یکی از طراحی های او کپی کرده، بی اساس می باشد. سارا برتون هرگز هیچ کدام از طراحی های خانم کندل را ندیده و با خانم کندل آشنایی یا تماس نداشته است.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .