ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

شلوار جین های گُل دوزی شده؛ لباسی ضروری برای این بهار

b822ff214b0f211027b34c192820c07f

همان طور که می دانید، شلوارهای جین، کلاسیکی بی انتها هستند و هیچ وقت نمی توانند کاملا از مُد بیافتند. می توان آنها را در سبک های مختلف یافت، از شلوار چسب تا آزاد، دور کمر کوتاه تا بلند، پاره پاره یا با گل دوزی.

.

پس اگر می خواهید شلوار جین جدیدی بخرید، شاید بتوانید شلوار جین گُل دوزی شده بخرید، زیرا آنها در این فصل، بسیار رو مد خواهند بود.

بله مُدگرایان، شلوار جین گُل دوزی شده، لباسی ضروری برای این بهار است و هنگامی که خواندن این مقاله را به پایان رساندید، دوست خواهید داشت که به بازار رفته و برای خود از این شلوارهای جین بخرید. گُل ها، یکی از رایج ترین گُل دوزی ها هستند، اما طراحان، بسیاری طرح های گُل دوزی مختلف، برای سلیقه ی هرکسی، طرح زده اند. الگوهای گُل دوزی شده در هر نوع شلوار جین یافت می شوند، بنابراین چه شلوار چسب میخواهید، چه آزاد، چه با دور کمر کوتاه، چه بلند، نوع گُل دوزی شده ی آن را برای این فصل انتخاب کنید. در اینجا چندین ست مُد روز با شلوارهای جین گُل دوزی شده آورده ایم که باعث می شوند بخواهید فورا از این شلوارها بخرید. لذت ببرید!

شلوارهای جین گُل دوزی شده را می توان در هر جایی یافت، اما اگر می خواهید شلوار جین منحصر به فردی داشته باشید، می توانید خودتان آن را درست کنید. می توانید با دوختن تکه های گل دوزی شده یا چسباندن آنها با چسب پارچه به شلوار جین ساده ی قدیمی خود، یک شلوار جین گُل دوزی شده درست کنید. همین فرآیند را می توان با کُت های جین یا حتی کیف های ساده هم، انجام داد.

درست مانند هر نوع شلوار جین دیگر، شلوارهای جین گل دوزی شده، با هرچیزی مناسب هستند. می توانند با هر بالاتنه ی ساده و همچنین بالاتنه های طرح دار، خوب به نظر برسند. فقط مطمئن شوید که الگوها را مطابقت دهید. به عنوان مثال، یک شلوار جین گُل دوزی شده با طرح گُل، با بلوزهای گُل دار یا شاید بلوزهای راه راه، خوب به نظر می رسد.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .