ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

شرایط بازنشر در رسانه ها

محتوای منتشره در کوشالی با صرف هزینه و وقت از طرف جمعی از نویسندگان عرصه مد و پوشاک تهیه می شود. ما برای رصد اخبار، تهیه مطالب و گردآوری جزئیات از منابع مختلف، هزینه و وقت زیادی صرف می کنیم. بنابراین تمام حقوق نشر، بازنشر و چاپ این مطالب اعم از کامل (تکی، مجموعه ای) یا درج نقل قولی از آنها در سایر رسانه ها (چاپی، دیجیتال)، متعلق به سایت کوشالی است.

 

مدیران رسانه ها، لطفا به این موارد توجه نمایید:

۱. بازنشر کامل مطالب کوشالی در سایت های دیگر مشمول پرداخت هزینه بابت هر مطلب است، برای این منظور لطفا با ایمیل {info[at]koshaly[dot]com} تماس بگیرید. بازنشر بدون هماهنگی، مشمول پیگیری می شود.

۲. بازنشر بخشی از مطالب کوشالی در رسانه های مرتبط، به هر شکل متصور، فقط با ارائه هایپرلینک (لینک درون متنی) و نیز درج نام کوشالی در بخش منابع خبر، مجاز است.

۳. انتشار مطالب کوشالی در رسانه های چاپی، فقط با کسب اجازه قبلی و توافق درباره جزئیات نحوه انتشار میسر است. برای این منظور لطفا با ایمیل {info[at]koshaly[dot]com} تماس بگیرید. بازنشر بدون هماهنگی، مشمول پیگیری می شود.

۴. تمام رسانه ها اعم از چاپی یا دیجیتال، با استفاده کردن از محتواهای تهیه شده توسط کوشالی موافقت می کنند که هیچ تغییری در آنها اعمال نکنند. بازنشر بدون هماهنگی، مشمول پیگیری می شود.

در صورت داشتن هر گونه سوال، با ایمیل info[at]koshaly.com تماس بگیرید.