ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

شایلن وودلی در گذرزمان

۸b07d68e197daf2ec649a33eed7b1e00

نقش‌هایی که شایلن وودلی انتخاب می‌کند و شخصیتش در بیرون از صحنه‌ی نمایش تفاوت زیادی وجود دارد، از جمله رویکرد ساده و به دور از هیاهو. در حالی که آدم‌های دم‌دمی‌مزاج زیادی در اطراف ما وجود دارند که توسط حامیانی مانند ریحانا و کتی پری حمایت می‌شوند.

.

وودلی ثابت کرد که با چند ترفند کوچک، می‌توان نگرانی موجود از بابت از دست رفتن زیبایی را از بین برد. هنگامی‌که صحبت از موهای او می‌شود باید گفت که وودلی دوست دارد که با بلندی موهایش بازی کند! گاهی بلند و گاهی کوتاه و متلاطم و گاهی یک تغییر رنگ کوچک و این اواخر، تغییر از موهای بافته شده به ظاهر آونگارد (موهای صاف و مرطوب). شایلن حتی امسال یک یا دو درجه موهایش را تیره‌تر کرده است.

وودلی در آرایش نیز نه‌تنها مطابق مد روز نیست بلکه کاملا هم برعکس عمل می‌کند؛ نگاهی به ظاهر کلاسیک او بر روی فرش قرمز، نشان می‌دهد که او واقعا مارک مد را ترک کرده است. بازیگر زن با جذابیتی طبیعی و چشمان تنگ، یا چشم اسموکی با رنگ لب و ابروهای مشخص و با چهره‌ای که بیشتر به نظر بدون آرایش می‌آید در حالی که کاملا آرایش دارد. دختری که به هالیوود پر زرق ‌و برق آمده و همه‌ی موازنه‌ها را برهم زده است؛ بیایید ببینیم که وودلی چگونه دنیا را تسخیر کرده است.

موی چتری و صاف و چشمان دودی همه‌ي آن چیزی است که یک دختر بازیگر ۱۶ ساله نیاز دارد تا در اولین فیلمش در سال ۲۰۰۸ بدرخشد.

در سال بعد یعنی ۲۰۰۹ هنوز هم پوست درخشان و چشمان تنگ برای وودلی تحسین برانگیز است اما او خود را با موهای بلندش به‌روزکرده است.

وودلی با مژه‌های بلند و ریمل سنگین در همان سال ۲۰۰۹.

در تولد ۱۸ سالگی‌اش کاملا محجوب به نظر می رسید! وودلی با نگاهی سنگین و آرام، منتظر سال‌هایی است که می‌آیند. آرایش ملایمی که به چشم نمی‌آید همراه با موهای بلند و صاف.

دنبال راهی برای امتحان کردن بهترین مدل برای موهای کوتاه، قبل از قیچی زدن به موها هستید؟ سبک و مدل وودلی را دنبال کنید تا بتوانید آن را مطابق شکل تقلید کنید. در این مدل مو، تکه‌ای از موها در جلو قطع شده است و شایلن وودلی را بی‌نظیر کرده است؛ شما هم این مدل را امتحان کنید!

وودلی موهایش را به‌صورت تکه تکه به وسیله‌ی بابلیس فر کرده است.

ما عاشق مدل موی وودلی هستیم که شبیه دم ماهی است. برای شرکت در جشنواره‌ی فیلم (MTV) در سال ۲۰۱۲ چه جذابیتی به خود داده بود!

بعدا در همان سال وودلی موهایش را موجدار و از دو طرف آزاد گذاشته بود؛ با آن گونه‌های سرخ و پوست درخشان و سایه‌ای از رژ لب به‌روی لبانش که عاشقانه و جذاب به نظر می‌رسد.

شایلن در سال ۲۰۱۱ و موهای مدل امبر (ombré) که مانند فرشته‌ی روی زمین به نظر می‌رسد و ما آن را دوست داریم زیرا واقعا تحسین برانگیز است.

رژ لب صورتی کم‌رنگ که اغلب مانند گچ رنگ پریده به نظر می‌رسد؛ انتخاب برجسته و مناسب برای درخشش وودلی است.

پوست درخشان و رژ لب هلویی و چهره‌ای از هالیوود قدیم که کاملا برخورد سبک طبیعی قدیم و زرق ‌و برق امروزی را نشان می‌دهد.

دختر زیبا با جذابیت خاص اما بدون عبور از خط قرمز به لطف لب‌های قرمز! چشم‌هایی مانند بچه گربه و موهایی با بافت دم اسبی و مژه‌های پرپشت، زیبایی معصومانه‌ی او را به رخ می‌کشد.

شایلن وودلی در جایزه‌ي آکادمی فیلم بریتانیا در سال ۲۰۱۲؛ با رژ لب بنفش و موهایی که مانند گل زینتی در بالای سرش جمع شده است همچنان زیبایی خیره کننده خود را دارد.

عکس‌های بی‌نظیر او در مراسم اسکار با گوشواره‌های بلندی که مناسب یک مراسم رسمی هستند؛ نتیجه اش این می شود که چشم‌هایی با ترکیبی از رنگ‌های قهوه‌ای و طلائی، مژه‌های کاملا جدا شده از یکدیگر و دانه دانه شده همراه رژ لب هلویی و پوست درخشان، انسان را به تماشای یک زیبایی بی‌انتها می‌برد.

موهای دم اسبی که محکم به عقب کشیده شده و به ما کمک می‌کند که زیبایی بدون آرایش شایلن وودلی را ببینیم.

موهای عسلی با سایه‌ی بلوند که هم گرم است و هم به طرز غیر قابل باوری درخشان است. در هر حال، الهام بخش ما برای درخشش در برابر دیگران است.

وودلی موهایش را برای بازی در فیلم تقصیر از ستاره بخت ما است (The Fault in Our Stars) کوتاه کرد و در اینجا موهایش بلند نیستند اما او همچنان قابل ستایش است.

موهای صاف و کشیده شده به پشت و چشمان تنگ بی‌نقص، با رنگ قهوه‌ای و درخشش نور در آن به چشم‌های فندقی این بازیگر درخشش خاصی داده است.

لب صورتی روشن که تا به ‌حال از او ندیده بودیم، باعث شده که به نظر بیاید که او آرایش کرده است؛ اما سایه‌ی رنگ شاد هنگامی‌ که با خط چشم سیاه و کت براق همراه می‌شود بیشتر به چشم می‌آید.

وودلی در مراسم جوایز (MTV) سال ۲۰۱۴ به لطف موهای صاف به سمت پشت و گونه‌هایی که با رژگونه‌ی هلویی برجسته به نظر می‌رسید، جذاب و خیره کننده بود.

های لایت‌های بلوند و سبک کمی به هم ریخته و موهایی که تکه تکه برش خورده‌اند؛ جریان زندگی در نگاه شایلن وودلی دیده می‌شود.

موی چتری تکه تکه؛ موهای صاف و براق وودلی به‌طور معمول یک مد استراتژیک است.

ما عاشق کک‌ مک‌های ریزی هستیم که از زیر آرایش صورت وودلی پیدا هستند ولی با این حال هم از زیبایی او کاسته نشده است.

ما عاشق بازیگری هستیم که یک لباس را در مراسم فرش قرمز اسکار دو بار بپوشد
او تیپ خود را با یک رژ لب با رنگ گل رز و موهای حجم داده به روز کرده است.

قسمتی از موهای بافته شده با مدل شلوغ که در رنگ موی او خودنمایی می‌کند و به نظر بی‌روح می‌آید از زیبایی شایلن کاسته است ولی تبسم شایلن زیبایی او را همیشه حفظ می‌کند!

وودلی در سال ۲۰۱۶؛ ما این بازیگر را همه جوره دوست داریم حتی اگر چاق شده باشد! از جمله با رنگ مویی با زمینه‌ی تیره‌تر و موهای صاف و مواج انعطاف‌پذیر.

این مدل موی بافته از بالا به سمت پایین، تیپ وودلی در سال ۲۰۱۵ بود و با ترکیب رژ لب صورتی، چشمان تنگ و پوست درخشان، کاملا رمانتیک به نظر می‌رسد.

وودلی اساسا پوشش خود را با آرایشش هماهنگ می‌کند؛ موهای مرطوب و پوست لطیف، او را فوق‌العاده جذاب کرده است.

موهای بافته شده به سمت پشت نشان از علاقه‌ی وودلی به این مدل مو را دارد همراه با چشمان تنگ سیاه که باعث می‌شود او مانند گربه به نظر بیاید.

شایلن وودلی در این سال‌ها زیبایی‌اش دوچندان شده است ولی متاسفانه کم کم وزنش افزوده شده و به نظر می‌رسد حوصله‌ی ورزش کردن را نداشته باشد!

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .