ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

سفری رنگارنگ برای “آقای کااوالی”

ccbca3752adf58a776d876d7a7de9edc
روبرتو کاوالی طراح بنام ایتالیایی از سفر خود به شرق می گوید:اواخر دهه ی ۸۰ بود که من و “اوا” همسر کاوالی به مراکش،کنیا،هند،نپال و ژاپن سفری داشتیم. اوا کنجکاو و عاشق ماجرا جویی بود و چون من قبلا سفری به این مناطق داشتم برای او نقش راهنما را اجرا میکردم.

.

 

غذاهای محلی را دوست داشتیم .در انجا به شناکردن و استراحت در ساحلی زیبا و تمیز میپرداختیم.ساعتها بدون اینکه به چیزی در ایتالیا فکر کنیم،به تفریح و شادی میپرداختیم.آرامش مطلق را فقط و فقط در آنجا می توان یافت.
در هند و مراکش به دنبال بازار های جدید بودیم و مردم محلی از ما استقبال میکردند.یک خیاط محلی برای من و اوا در کمتر از چند ساعت لباسی دوخت و در ازای آن فقط چند روپیه از ما دریافت کرد.
این بازارها یک جشن رنگ و عطر بود.زنان زیبا،فقیر و غنی جواهراتی را میفروختند که اغلب به دست روستاییان ساخته میشد.چهره ها منحصر به فرد با آرایش های رنگی یا سیاه و توجه به سنت های محلی همیشه جالب توجه بود.
چشم من پر از عکس بود و تصاویری را با دوربین ثبت میکردم.برای عکاسی شور و اشتیاق زیادی داشتم و سعی میکردم از همه چیز عکس بگیرم و آنها را تبدیل به ایده برای طراحی لباس کنم.کالکشن جدید من الهام گرفته از این المان های شرقی است.
 

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .