ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

ست کتانی‌ های سفید به سبک سلبریتی ها

f863e4fb1b47b206b2276d9b70a5b183

اگر در این فصل فقط یک‌ بار پا به بیرون از خانه بگذارید و خیابانها را نگاه کنید از کفشهایی که از کنارتان رد می‌شوند، کفش‌های کتانی و از میان کفش‌های کتانی، کفش‌های کتانی سفید هستند که نگاه شما را پر می‌کنند. تب پوشیدن این کفش‌ها بسیار عجیب در میان مردم بالاگرفته است.

.

عموماً در بازار هم بیشتر کفش‌های کتانی در ویترین‌ها به رنگ‌های روشن و سفید تبدیل‌شده‌اند. با ما همراه باشید تا الگوهای پوشیدن این کفش‌ها را مشاهده کنید.

آلیسا ویکاندر 

اگر شما نگران این هستید که کتانی‌های سفیدتان دیگر در تاریکی پاییز و بعد از ساعت ۶ عصر به درد نخواهد خورد الیسا به شما اثبات کرده است که این تفکر نادرست است. آلیسا با استفاده از یک دامن بلند به رنگ آبی کاربنی که در تضاد کامل بارنگ سفید است، رنگ سفید کتانی‌های خودش را بیشتر به چشم دیگران نمایان می‌کند.

کایلی جنر 

او بالاتنه خودش را به‌وسیله لباس جین پوشانده است و بین بالاتنه و کفش‌های خودش را خالی گذاشته است. البته برای روزهای سرد پاییز راه‌حل مناسبی نیست؛ اما کایلی به کفش‌های سفیدش بیشتر از سرما اهمیت می‌دهد. همچنین این روش خوبی برای پوشیدن شلوارهای جین و کفش‌های کتانی است.

ویتنی پارت 

ستاره این روزهای ما یک دامن‌چاک دار به رنگ سیاه به تن کرده است که کفش‌های او را به همراه پای بیرون آمده‌اش بیشتر به چشم بیننده نشان می‌دهد. می‌توانید در مراسم و مجالس استفاده کنید.

شیرا 

دو ترکیب جین که ازنظر استایل مرده به نظر می‌رسند با پوشیدن کتانی‌های سفید و پلاستیکی رنگ و بوی تازه‌ای گرفته‌اند.

ریس ویترسپون 

قانون همیشگی ما: سادگی باعث زیبایی است. ریس با کیف ساده گردشی، پیراهن گل‌دار قرمز و کفش‌های سفیدش توانسته است به زیبایی منظره پشتی خودش بیفزاید.

ونسا هاجنز 

برای روزهایی که خیلی حس ورزشکار بودن به شما دست داده است می‌توانید همانند ونسا تیپ ورزشکاری، شرت ورزشی، پیراهن مخصوص به همراه کتانی‌های سفید را انتخاب کنید.

داکوتا فانینگ 

یک قانون در مورد کتانی‌های سفید و اسنیکرز ها وجود دارد و آن این است که با پوشیدن این کفش‌ها، جوراب‌های شما هیچ‌وقت دیده نخواهد شد و کف پاهای شما هیچ‌وقت به علت‌های متعدد کف فرودگاه را لمس نخواهد کرد. با خیال راحت در سفرهای هوایی از این کفش‌ها استفاده کنید.

جسیکا البا 

شاید برای ما عادت شده است که هنرپیشه‌ها را در فرودگاه با کفش‌های بلند و دامن‌های کوتاه ببینیم؛ اما جسیکا البا به ما نشان داد که می‌توانید شلوارهای ساده به همراه نی شرت گرافیکی و نوشته دار با کفش‌های کتانی سفید به پا کنند. تا هم بتوانند نظر ما را در مورد داشتن مدل فرودگاهی سلبریتی ها عوض کنند و هم روشی برای پوشیدن کتانی‌های فرودگاهی به ما یاد دهند.

تیلور سویفت 

ستاره محبوب ما، یک جین کاری از مارک Tularosa به همراه کیفی از برند Marni و کفش‌های سفید اسنیکری Gucci به پا دارد. برای تیلور این‌همه زیبایی عادی است.

اولویا هولت 

کفش‌های سفید کتانی آخرین اقدامی است که می‌توانید برای پایان دادن به تیپ و قیافه ورزشکاری خودتان برای یک روز خوب آفتابی استفاده کنید. همانند سلبریتی های که مشاهده می‌کنید. مثل اولویا.

کارلی کلاوس 

شاید برای شما این دلیل اخری باشد که بتوانید از این کتانی‌ها هر جا که می‌خواهید استفاده کنید باشد، لباس کارلی بارنگ سیاه به همراه پولک‌های روی آن آخرین دلیلی است که برای شما خواهیم آورد. پس کفش‌های کتانی سفید را هر لباس مشکلی می‌تواند زیباتر جلوه دهد.

کیت هولمز 

می‌دانید نکته جالب در مورد کفش‌های سفید چیست؟ اینکه آن‌ها با هر رنگی می‌توانند ترکیب شوند و خوب به نظر برسند. شما هم می‌توانید مثل کیت بارنگ آبی کتانی‌های سفید خودتان را بپوشید.

کایلی جنر 

هرچند ما همیشه می‌گوییم که سیاه‌وسفید ترکیبی خوبی هستند اما کایلی توانسته است به‌وسیله قهوه‌ای روشن و تیره، کتانی‌های سفید پوما خودش را ترکیب کند. استایل زیبایی درست کرده است که همانند همان سیاه‌وسفید عمل کرده است.

کیت آپتون 

آیا نگران استایلی هستید که پاییز سال پیش مد شده بود؟ نگران نباشید مدل معروف کیت هم لباسی به همان سبک پوشیده است، شلوار جین به همراه کفش‌های کتانی سفیدرنگ خودش و سگ محبوبش. هیچ قانونی برای لباس پوشیدن وجود ندارد.

شارون استون 

شارون ۵۸ ساله نشان داده است که علاوه بر قدیمی نشدن پوشیدن کفش‌های کتانی با جین، پوشیدن این کفش‌ها محدودیت سنی هم ندارد و همیشه می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

جسیکا ویلیامز 

جسیکا دو لباس، متفاوت دامن به همچنین یک کت جین را برای روز سرد پاییزی به تن کرده است که در نوع خودش جالب است، بازهم فاصله‌ای میان لباس‌های بالایی و پایینی خودش وجود دارد، از بالاتنه به کفش‌های کتانی می‌رسیم که زیبا هم هستند.

جی جی حدید 

اگر یک لباس باشد که جی جی آن را بیشتر از همه لباس‌هایش و به‌عنوان یک استایل شخصی دوست داشته باشد فقط همین کفش‌های کتانی سفید هستند. بسیار هم زیبا دیده می‌شوند.

کندال جنر

مدل لمپشیدینگ (لباس‌هایی به‌صورت پیراهن) یک نوع لباس پوشیدن ریسکی است و گاهی اصلاً خوب نیست ولی در این حالت کندال جنر با استفاده از پیراهن مدل Daniel Patrick از پس این کار برآمده است. پس اگر می‌خواهید تک پیراهن داشته باشید در انتخاب آن دقت کافی داشته باشید. ژاکت را یادتان نرود. کفش‌های سفید چقدر با این لباس تیره زیبا دیده می‌شود.

تیلور سویفت

لباس کتانی و سرهم جین او ما را به یاد روزهای اردو رفتن می‌اندازد. همیشه این دختر خوب لباس می‌پوشد.

داکوتا فاینینگ

لباس بلند با کفش‌های کتانی می‌تواند یک کار ریسکی باشد ولی داکوتا با الگوهای خط‌دار موازی و راه‌راه سفید این شانس را به خودش داده است که با کفش‌های سفید و دامن بلند هم جذاب باشد.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .