ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

ست هایی فوق العاده با پالتو های بارانی ماکسی

ba3445f45f9f68fd1eb9f3f80c55f056

پالتوهای بارانی ماکسی در این فصل، بسیار مُد روز خواهند بود، پس اگر می خواهید همگام با مُد باشید، باید کمد خود را با چنین لباس هایی، به روز کنید.

.

بانوان عزیز، با کوشالی همراه باشید و نگاهی به این ست های لباس بیندازید و الهام بگیرید! چه کسی می داند؟ ممکن است طرحی پیدا کنید که توجه شما را به خود جلب کند. لذت ببرید و خوش باشید!

پالتوهای بارانی ماکسی که باید آنها را بررسی کنید

شما می توانید طرح های پالتوهای بارانی را در طول های مختلف پیدا کنید، از کوتاه تا متوسط و ماکسی. اما، طرح های ماکسی، مورد علاقه ی ما هستند و بسیار خوشحال هستیم که در این فصل، مُد می شوند. می توان آنها را با هر چیز و هر مناسبتی ست کرد. باید بگویم که ما دوست نداریم آنها را با کفش های کتانی بپوشیم، زیرا بارانی ما، بسیار ظریف تر است.

پالتوهای رنگ بژ، مُد های جاودان و کلاسیک هستند و هیچگاه از مُد نمیافتند. اما طرح های متنوع دیگری در رنگ ها و با تصاویر چاپی جالبی وجود دارند.

طرحی را پیدا کنید که متناسب بدن و رنگ پوست شما باشد و برای این فصل، ست های جالبی با آن درست کنید.

هنگامی که نوبت به کفش ها می رسد، می توانید بارانی ماکسی را با کفش های پاشنه بلند و صندل بپوشید، همچنین می توانید آنها را با کفش های تخت و کتانی نیز بپوشید، اما با آنها خیلی ظریف و جذاب به نظر نمی رسید.

می توانید آنها را با پیراهن های رسمی، برای محل کار، و با شلوار جین و لباس های بالاتنه ی مجلل، برای دیگر مناسبت های غیر رسمی بپوشید.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .