ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

ستاره‌هایی که در همان کودکی خاموش شدند (۲)

e4710ea0caa54c5d561a4702a971c28e

هنرپیشه‌هایی که از کودکی ستاره می‌شوند, جای خاصی در قلبمان پیدا می‌کنند. و همه ما دوست داریم در زمان بزرگسالی هم به همان اندازه موفق باشند. متاسفانه همیشه این اتفاق نمی‌افتد و آن‌ها راه درستی را در زندگی پیش نمی‌گیرند.

.

زمان رحم نمی کند و می‌توان گفت که افراد حاضر در لیست ما هیولا وار بزرگ شده‌اند. مشاهده روند بزرگ شدن این ۱۵ کودک ستاره شاید باعث شود تا نسبت به خودتان احساس بهتری داشته باشید. 

جیک لوید – Jake Lloyd 

زمانی که او در فیلم جنگ ستارگان (Star wars) بازی کرد, همه مشتاق بودند تا آینده درخشان او را ببینند. نمی‌دانیم که دقیقا چه اتفاقی افتاد, البته می‌توان حدس‌هایی زد, اما گذر زمان او را در یک مسیر ترسناک قرار داد. به طوری که با دیدن قیافه فعلی‌اش همه فراموش می‌کنند که در کودکی چقدر دوست داشتنی بوده است و اینکه بچه‌ها تا چه حد می‌توانند از مسیر زندگی‌شان منحرف شوند.

مرلین منسون – Marilyn Manson

خیلی سخت است که تصور کنیم او در بچگی یک کودک معصوم بوده است. نمی‌دانیم که بین این دو تصویر چه اتفاقی افتاده است اما امروزه او تبدیل به بدترین کابوس بچه‌ها شده است. کارهایی که او با بدنش کرده وحشتناک است. در واقع کارهای هنرمندان همیشه با جنجال همراه بوده و اکثر آن‌ها شایعاتی بیش نیستند.

لیدی گاگا – Lady Gaga

باورتان بشود یا نه, لیدی گاگا هم زمانی یک دختر بچه معصوم, خوشحال و نرمال بوده است. در حقیقت او هم زیبا بوده و هم با استعداد و خانواده‌اش آینده روشنی را برایش پیش بینی می‌کردند. نمی‌دانیم که چه در سرش گذشت یا چه کسی این را در فکرش انداخت که به یک دیوانه (Gaga) تبدیل شود. اگرچه او یک هنرمند با دستمزد بالا است اما تصور می‌کنیم که در زندگی شخصی‌اش با تناقضات درونی زیادی رو به رو است. مطمئنا پوشیدن لباسی با طرح گوشت نشانه نرمال بودن نیست. او برای فرار از زندگی از مواد غیر قانونی استفاده می‌کند و همین باعث شده تا بگوییم او در مسیر وحشتناکی بزرگ شده است.

شان آستین – Sean Astin

او با بازی در نقش سم وایز گمجی (Samwise Gamgee) در مجموعه فیلم‌های ارباب حلقه‌ها به شهرت رسید. و جزو آن دسته از بچه‌هایی است که به روش بدی بزرگ شدند. او و الیجا وود (Elijah Wood) نقش ۲ دوست صمیمی را در فیلم بازی می‌کردند الیجا با افزایش سن هیچ تغییری نکرده است ولی این موضوع در مورد شان آستین صحت ندارد و گویا دوستی آن‌ها به خاطر طمع برای به دست آوردن حلقه به هم خورده است.

دنیل رادکلیف – Daniel Radcliff

وقتی با مجموعه فیلم و داستان‌های هری پاتر بزرگ شوید, باور این موضوع سخت است که هنرپیشه‌های آن هم اجازه دارند تا خارج از فضای داستان به زندگی‌شان ادامه دهند. هرمیون (Hermione) که نقش او را اما واتسون (Emma Watson) بازی می‌کرد, امروزه به یک خانم جوان وزیبا تبدیل شده ولی این موضوع در مورد دنیل رادکلیف حقیقت ندارد و به نظر می‌رسد که در این حرفه جایگاه مشخصی پیدا نکرده است و طرفدارانش حاضرند تا هرچه دارند بدهند بلکه دوباره ضخم روی پیشانی او بازگردد. با بسته شدن مدرسه جادوگری هاگوارت, دنیل هم به لیست هنرپیشه‌های فراموش شده مانند مک کالی کالین پیوسته است.

مارا ویلسون – Mara Wilson

خدا را شکر مارا ویلسون یک استثنا در لیست ما است. دختر بچه‌ای که نقش ماتیلدا (Matilda) را بازی می‌کرد, اکنون به یک خانم زیبا تبدیل شده است نه یک هیولا. با این حال در سن ۱۲ سالگی تشخیص دادند که او به اختلال وسواس فکری و عملی مبتلاست و همین موضوع باعث شده تا دچار اضطراب و افسردگی شود. نمی‌دانیم که مشکلات سلامت ذهنی او و حوادث غیر منتظره‌ای که برایش پیش آمده به هم مرتبط هستند یا خیر. اما نام او از این جهت در لیست آمده است که پشت ظاهر زیبایش, ذهن آشفته‌ای دارد.

نیکولاس کیج – Nicholas Cage

او هنرپیشه توانمندی است و نقش‌های زیادی را تا به حال بازی کرده است. مطمئنا خودش هم متعجب شد از اینکه دید نسخه کوچک شده‌اش در اینترنت مورد استقبال قرار گرفته است. فقط می‌توانیم بگوییم که بعد از بازی در فیلم‌های ناموفق Ghost Rider و National Treasure, بازی در تبلیغ پوشک بچه, یک تجربه ناموفق دیگر برای هدر دادن استعدادهایش بوده است.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

دیدگاه ها

  • Ahmad آگوست 12, 2021 :: 8:12 ب.ظ
    1 1

    بقیه رو نمیدونم ولی مرلین اصلا کودکی خوبی نداشته و در زمان کودکی فقیر و بی پول بوده او حتی پدر هم نداشته و در اون زمان مواد مصرف میکرده. البته اون بعدا مواد رو میزاره کنار و بعدا هم توی اهنگاش علیه مواد جبهه میگیره. حتی میگن که در زمان کودکی یه کشیش بهش تجاوز میکنه. البته مرلین توی کارهای هنری خیلی خوب عمل کرده و او حتی دکترای فلسفه داره و توی دانشگاه خر خون بوده. وقتی فقیر بود برای کسب پول مشغول روزنامه نگاری بوده و مجله نقد موسیقی مینوشته و میفروخته. ظاهرا خیلی عجیب نیست کودکی که زندگیش اینجوری بوده آیندش اینجور خشن و بی روح باشه. البته میگن که مرلین آدم وار تر از ظاهرش هست و این ظاهر رو فقط برای موسیقی و موزیک ویدیو ها و کنسرت ها به کار میبنده. هرکدوم از این کارهای عجیبش توی موزیک ویدیو هاش یه معنی میده و میخواد بگه دنیا یه چیز کثیف و بی روح هست و همه دارن تظاهر به زیبایی میکنن ولی در اصل زشت هستن.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .