ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

سانتال رویال؛ مهمانی مجلل گرلن

۶۷fbf663b0b6a7c227eb8b80a52fdec6

باغی سرسبز که مسیرهای سنگ‌فرش‌شده آن شما را به نمایش پیکره‌های هنرمندانه مرمرین هدایت می‌کند و درنهایت به سوی قصری می‌روید که پنجره‌های بلندش با پرده‌های ابریشمین تزیین شده است.

.

قصری که در آن قاب‌های بزرگ ِنفیس و شجره‌نامه‌ها، روی دیوارها را پوشانده‌اند و خبر از قدمتی طولانی می‌دهند. تمامی این‌ها، فضایی از سال‌های ۱۸۰۰ فرانسه را به یاد شما خواهند آورد و این همان حسی است که گرلن سعی در القای آن دارد.

 اصالتی بی‌پایان

نزدیک به دو قرن است که نام گرلن اصالت را با خود به همراه دارد و آن‌چه خواندید، فضایی است که جدیدترین تولید این برند شما را در آن قرار می‌دهد. «سانتال رویال» حسی است از یک اصالت و لاکچری بی‌پایان!

رایحه این محصول به هیچ عنوان کلاسیک و ثقیل نیست. برخلاف بسیاری از برندهای دیگر که با ترکیبات عودی یا چوب صندل دست به تولید رایحه‌هایی سنگین و عربی می‌زنند، گرلن از این قاعده مستثناست. کمپانی به نحوی کاملا هنرمندانه رایحه شرقی سانتال را، غربی و مدرنیزه ساخته است. لازم به ذکر است که چنین روشی در کارهای برند لاکچری Creed به‌خصوص در Royal Oud نیز دیده می‌شود که البته این نقطه قوت بزرگی است برای هر دو برند، چراکه آن‌ها را محدود به بازارهای عربی نکرده و درهای بازار جهانی را تا ابد به رویشان گشوده است.

 نام: Santal Royal

کمپانی: Guerlain

نوع: زنانه- مردانه (مناسب آقایان)

گروه بویایی: شرقی- چوبی

فصل و سن مصرف: مناسب فصول سرد و سنین بیش از ۲۷ سال

 بررسی رایحه:

سانتال رویال محصولی است قابل مصرف برای خانم‌ها و آقایان که پایه عطر در آن چوب صندل و ادویه است و سایر رایحه‌ها به‌عنوان چاشنی و تزیین در کنار آن به کار رفته‌اند.

نت ابتدایی با رایحه‌ای چوبی و عمیق از صندل و شکوفه‌های بهارنارنج باز می‌شود. گرم، چوبی و بسیار کم تلخ که به کمک عطر بهارنارنج کمی تازه و باطراوت شده است. رایحه دارچین به‌سرعت نفوذ خود را آغاز می‌کند و با طعمی شیرین و ملایم با صندل همراه می‌شود. گرلن مانور خود را عمدتا روی رایحه صندل قرار داده و عطر عود را به‌عنوان چاشنی به کار افزوده است. در یک گام جلوتر، ترکیب گرم، شیرین، نسبتا ملایم و ادویه‌ای صندل و دارچین با رز، کهربا و چرم برخورد می‌کنند. هم‌چنان که چوب صندل در پس‌زمینه جریان دارد، کهربا و مشک با چرم و رز آمیخته می‌شوند و سانتال رویال حالتی رزی- عسلی به خود می‌گیرد. چرم نیز در این میان به‌خوبی با کهربا و مشک آمیخته می‌شود و حالتی تنباکویی، عمیق، فشرده و کمی خشک به خود می‌گیرد.

در این محصول سلطنتی بنا نیست بازی با نت‌ها یا فراز و فرودهای فراوانی را تجربه کنیم، چراکه این‌گونه با رایحه‌ای جلف و سبک‌سر روبه‌رو خواهیم شد و این برخلاف ذات سانتال رویال است. این عطر به گونه‌ای طراحی شده تا حداقل بازی نت‌ها را داشته باشد و به این نحو ثبات و پایداری خود را بیشتر به رخ بکشد. 

کاراکتر عطر:

سانتال کاراکتری اصیل دارد که در ذات خود نجیب‌زاده و کمی مغرور است. به اشرافی‌گری علاقه وافری دارد و عاشقانه زندگی لاکچری را می‌پرستد و تحمل معمولی بودن را ندارد.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .