ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

زیبایی وصله ها را دست کم نگیرید!

۹۱۶۵۰abe72b74891ce17dffa3726f716
با این حال، دلایلی وجود دارند که ما فکر می کنیم وصله های آرنج بسیار زیبا هستند.

.

همه ما به مد و فشن به عنوان صنعتی نگاه می کنیم که با تولید مدل های جدید لباس، ان ها را به نقاط مختلف در دنیا صادر می کند. این نادرست نیست و در واقع این همان روشی است که مد و فشن بر مبنای آن پیش می رود اما همیشه هم به همین منوال نیست! در برخی موارد به این موضوع بر می خوریم که مد و فشن ممکن است تصادفی باشد. وصله های آرنج می تواند مثال خوبی برای این مدعا باشد.
همه ما می دانیم که ایده وصله های آرنج از آنجا آمد که یک زن خانه دار برای اینکه سوراخ های لباس کهنه و پوسیده شوهرش را بپوشاند از روش وصله و پینه استفاده کرد و تکه پارچه ای را به آن قسمت افزود. احتمالا این زن به این فکر کرده که ممکن است دوختن این تکه پارچه به هر دو آستین لباس می تواند منطقی تر باشد و ظاهر بهتری داشته باشد. با وجود ظاهری متقارن و به دلیل اینکه این وصله ها از پاره شدن و از بین رفتن لباس ها جلوگیری می کردند و اقدامی پیشگیرانه محسوب می شدند، لذا مدل های زیبای بسیاری از آن به دنیای مد و فشن راه پیدا کرد.
همه می دانیم که پوشیدن کت هایی که دارای وصله هایی در قسمت آرنج خود هستند، علاوه بر با دوام و عملی بودن بسیار زیبا به نظر می رسد. هنگامی که هوا سرد است، یکی از ایده های که می تواند به مغز هر دختری خطور کند این است که شلوارهای زیبای خود را با کت های وصله دار ست کنند. در حالی که وصله های آرنج را از نظر افزودن دوا و گرما بررسی کردیم، همچنان نیاز است تا زیبایی آن را مورد بررسی قرار دهیم.
با این حال، دلایلی وجود دارند که ما فکر می کنیم وصله های آرنج بسیار زیبا هستند:

دمیدن روحی جدید به جسمی قدیمی

ما معمولا سوئیشرت ها و پولیورهایی داریم که آن ها را بسیار دوست داریم و هنگام پوشیدنشان احساس راحتی بسیاری می کنیم. اما به همان اندازه ای که این لباس می تواند پوشاک مورد علاقه شما باشد، این امکان وجود دارد که کهنه شده و از بین برود. اضافه کردن یک وصله آرنج به این لباس ها می تواند روح جدیدی را در کالبد آن ها بدمد. این کار لباس را جالب تر کرده و باعث می شود لباسی که بارها به تن کرده ایم جدید به نظر برسد.

می توانید به صورت خلاق و زیبا ار آن استفاده کنید

چه کسی می گوید وصله های آرنج روتین و خسته کننده هستند؟ شما می توانید از وصله هایی استفاده کنید که روی دمدمی شخصیت شما را به خوبی نشان می دهند. وصله های آرنج می توانند در شکل های غیرمتعارفی مانند قلب و اشکال دیگر باشند. در واقع علاوه بر تجربه اشکال جدید می توانید از جنس های مختلف پارچه برای این افزودنی زیبا استفاده کنید.

وصله های خود را آزمایش کنید

حالا که در حال صحبت در مورد وصله ها هستیم، آیا به این فکر کرده اید که ممکن است نقاط دیگری از لباستان کهنه و پوسیده شود؟ چرا برای این نقاط هم وصله هایی را در نظر نگیریم تا علاوه بر دمیدن روحی جدید در آن ها بتوانیم مدت بیشتری از این لباس ها استفاده کنیم؟ تنها نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که وصله مورد استفاده قرار گرفته باید آن قدر مناسب و خوب باشد که هنگام پوشیدن آن حس خوبی داشته باشید.

واقعیت این است که اگر این وصله ها را به خوبی مورد استفاده قرار دهید و آن ها را اعتماد به نفس کامل بپوشید، بسیار زیبا به نظر خواهند رسید. مطمئن هستیم، به محض اینکه این کار را بر روی یکی از لباس های خود انجام دهید، افراد بسیاری علاقه مند شده و دستورالعمل این کار را مشتاقانه خواهند پرسید.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .