ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

زیبایی زنانه از دیدگاه مردانه

dfa7f6322712614e6e049fc346875c0a

مردان و زنان معیارهای متفاوتی برای تحلیل زیبایی دارند. به نظر شما مردان چه زنانی را زیبا می دانند؟ مانکن ها یا توئیگی ها؟ زنان با اندام های برجسته؟ یا زنان عضله ای ورزشکار؟…

.

پاسخ هرچه باشد یک مورد اساسی و اصولی زیربنای زیبایی است. این راز بزرگ در خصوصیات روانی و جسمانی زنان و دوشیزگان نهفته است. زیرا زیبایی مجموعه ای از خصوصیات روانی و جسمانی است که احساس خوشایندی را در ذهن ترسیم می نماید.

مردان معتقدند که هرچه صورت زن با طبیعت هماهنگی و توازن بیشتری داشته باشد، جذابیت افزون تری خواهد داشت. چون سلامت و زنده بودن، شادی و تازگی را به نمایش می گذارد. ناگفته نماند که زیبایی ظاهری زنان، اثرات زیادی در روابط اجتماعی شان در جامعه خواهد داشت. چون سلامت و زنده بودن، شادی و تازگی را به نمایش می گذارد.

پژوهش های یک موسسه زیبایی اروپایی نشان می دهد خانم هایی که زیبایی ظاهری بیشتری دارند به طور متوسط ۱۳٪ درآمد بیشتری از همکاران خویش کسب می کنند و می توانند شرایط زندگی مناسب تری انتخاب نمایند.

از دیدگاه روانشناسی، آن چیزی که هر مردی را عاشق دلخسته یک زن زیبا می کند، نیازهای عاطفی است. هر مردی دوست دارد در سایه مهر و محبت یک زن نیازهای عاطفی خود را ارضا کند. اکثر مردان، عاشق جذابیت های معنوی زنانه هستند و بیشتر مردان نمی توانند از جذابیت درونی یک خانم مهربان و عاطفی و باگذشت و انعطاف پذیر به راحتی عبور کنند. زیرا ارزش های معنوی در زنان، توشه راه و گره گشای مشکلات مردان است. این به آن معنی نیست که زیبایی ظاهری و جذابیت را کم اهمیت جلوه دهیم، بلکه زیبایی ظاهری و آداب لباس و مد حرف اول را می زند. بر اساس مطالعات علمی، زیبایی بر سه اصل استوار است:

• تندرستی و بهداشت
• چهره ای معصومانه و خوشحال و مهربان
• زیبایی صورت و اندام متناسب

از دیدگاه مردانه، با مشکلات روزافزونی که مردان با آن دست به گریبان هستند و گاه قادر به یافتن راه نجات از آن نمی باشند، دیدار یک زن شاد و سرحال با خنده ای ملیح و دوست داشتنی و دو ردیف دندان سپید و تمیز از میان دو لب خوش رنگ انگار دنیا، بهشت را به آنها ارزانی داشته است! زیرا بلافاصله از فشارهای روانی شان کاسته می شود و زندگی را قشنگ تر از آن چیزی که هست در رویایشان متجلی می نماید. شاید برای دوشیزگان و خانم های جوان راز مجذوب کردن مردی که عاشق دلخسته و بی تاب آنها باشد، جالب بنماید. اگر می خواهید این <رازهای مگو> را بدانید با دقت به نکات زیر توجه فرمایید:

• چشمان خندان، شاد و شفاف
• رنگ زیبا و طراوت و آرایش مو
• پف نداشتن زیر چشم ها
• پوست نرم و شفاف
• بوی دهان بسیار مهم است (دهان خوشبو)
• بوی خوش بدن
• رایحه خوشبوی <<پشت گوش ها>>
• تمیزی و زیبایی دست ها و به ویژه ناخن ها و زیر ناخن ها
• تمیزی و شفافی سر زانوها (گاهی هاله ای در زانوها ظاهر می شود که باید آن را با مواد مرطوب کننده و آرایشی به حالت طبیعی برگرداند)

• و بالاخره مهم تر از همه این ها <پاشنه های> پا است. مردان، به ویژه مردان تحصیلکرده از پشت سر به پاشنه پای خانم ها نگاه می کنند تا بهداشت و زیبایی زن موردنظر خویش را بهتر ارزیابی کنند. یک جفت پاشنه پای تمیز با پوستی صورتی و شفاف، نشانه حفظ تندرستی، بهداشت و زیبایی است و این رازی است که زنان باید از ارزش آن باخبر باشند. شاید مردان حق خود ندانند که نگاه ناخودآگاه آنها متوجه پاشنه زنان می شود. اما بهتر است دوشیزگان و زنان جوان به این مهم توجه داشته باشند و به همان اندازه که در تزیین و زیبایی ناخن های پایشان به ویژه در فصل تابستان توجه می نمایند، به پاشنه پاها هم توجه کنند. پاشنه های پا را با کرم مرطوب کننده و رژ صورتی تزیین نمایند و درنهایت دوش گرفتن شبانه را نیز مدنظر داشته باشند.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .