ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

زیباترین سیاستمداران زن جهان را بشناسید

e99cca3cbc010706fcba1d1bd7112857

جهان در حال تغییر است، زمان سیاستمداران پا به سن گذاشته که دور هم می نشینند و سیاست هایی را تعیین می کنند که مردم آنها را نمی خواهند، گذشته است. اگر قرار است سیاست های تعیین شده، با مردم و خواسته هایشان همخوانی نداشته باشند، حداقل بگذارید سیاستمداران جوان تر و جذاب آنها را تعیین کنند؟!

.

ایوا کایلی Eva Kaili از یونان

روزنامه نگار و مجری سابق برنامه های تلویزیونی در سال ۲۰۰۹ به نمایندگی از Thessaloniki به مجلس راه یافت. او در دوران حضور در مجلس در کمیسیون های فرهنگی و آموزشی، دفاع، امور خارجه و کمیسیون ویژه امور یونانی های خارج از کشور عضویت داشته است.

ملکه رانیا Jordan Queen Rania از اردن

ملکه کویتی الاصل اردن در خانواده ای اشرافی به دنیا نیامد. او پس از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه آمریکایی در قاهره و قبل از ازدواج با عبدالله (پادشاه اردن) در Citibank و سپس در دفتر Apple در عمان کار می کرد. ملکه رانیا در رسانه های اجتماعی فوق العاده فعال است و با ارسال پیام ها و ویدیوهای مختلف، مسایل مربوط به خاورمیانه را به بحث می گذارد. او از حامیان سرسخت زنان مسلمانی است که می خواهند حق استفاده از حجاب را داشته باشند.

لوسیانا لیون Luciana Leon از پرو

لوسیانا، دختر رومولو لئون آلگریا از سیاستمداران مشهور پرویی است، ولی موفقیت هایش در عرصه سیاست مرهون تلاش و پشتکار خودش می باشد. او در سن ۱۴ سالگی به عنوان معاون دبیر شاخه جوانان حزب Aprista انتخاب شد و پس از چند سال به نمایندگی از طرف شهر Lima به مجلس راه یافت.

مارا کارفانیا Mara Carfagna از ایتالیا

مارا کارفانیا، مدل و مجری سابق برنامه های تلویزیونی، پس از فارغ التحصیل شدن در رشته حقوق در سال ۲۰۰۶ از سوی حزب Forza Italia به مجلس راه یافت و از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۱ در دولت سیلویو برلوسکونی در سمت وزارت فرصت های برابر خدمت کرد. کارفانیا به عنوان زیباترین وزیر جهان انتخاب شد.

کریستینا فرناندز کرشنر Cristina Fernandez از آرژانتین

کریستینا از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۵ مقام ریاست جمهوری آرژانتین را در اختیار داشت. او دومین رییس جمهور زن در تاریخ این کشور می باشد. دختر یک راننده اتوبوس، پس از سال ها کار در عرصه وکالت، وارد سیاست شد و به سرعت مدارج ترقی را طی کرد. کرشنر اولین بار در سال ۱۹۸۹ از حوزه Santa Cruz به مجلس ایالتی راه یافت.

ستریدا گیگی Strida Geagea از لبنان

نماینده مجلس لبنان از حوزه Bsharri، از سنین جوانی به فعالیت های سیاسی مشغول شد. او که در یک خانواده متمول لبنانی و صاحب چندین بیزنس موفق درغرب آفریقا رشد کرد، در دوران تحصیل در دانشگاه آمریکایی بیروت به سیاست علاقمند شد.

حنا ربانی کهر Hina Rabbani از پاکستان

سیاستمدار متولد ۱۹۷۷ از فوریه ۲۰۱۱ تا مارچ ۲۰۱۳ در سمت وزیر امور خارجه پاکستان خدمت کرد. او اولین وزیر امور خارجه زن در تاریخ این کشور بود. کهر که در خانواده ای فئودال و بانفوذ رشد کرده بود، قبل از ورود به سیاست در دانشکده مدیریت دانشگاه لاهور و دانشگاه ماساچوست در رشته بیزنس تحصیل می کرد. کهر پس از پیوستن به حزب مردم پاکستان در سال ۲۰۰۸ به مجلس این کشور راه یافت و در سال ۲۰۰۹ به عنوان وزیر فایننس و امور اقتصادی انتخاب شد. او دو سال بعد،‌ از سوی نخست وزیر یوسف رضا گیلانی به سمت وزیر امور خارجه گماشته شد.

الیزابت هالست Elizabeth Halseth از آمریکا

این نماینده جمهوریخواه از ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۲ کرسی نمایندگی مجلس ایالتی نوادا را در اختیار داشت. او جوان ترین نماینده زن در تاریخ نوادا می باشد که به مجلس ایالتی راه یافت.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .