ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

زنان ریز اندام و کوتاه قد چگونه لباس بپوشند ؟

a6026d97db0c19ba76f2c5c141efd324

آیا کوتاهی قد شما را آزار می دهد؟ آیا از اینکه نمی توانید با مد روز همراه باشید ناراحتید؟ یا گاه احساس می کنید که لباس شما به دلیل کوتاهی قدتان به شما نمی آید؟ با رعایت نکات زیر می توانید باریک تر، بلند تر و خوش قیافه تر به نظر برسید

.

 از کیف دستی های بزرگ دوری کنید

کیفهای بزرگ طوری هستند که انگار خانمهای کوتاه قد پشت آنها قایم شده اند. کیفهای با اندازه متوسط انتخاب کنید تا به قد شما بیاید و ظاهر شما را بهتر نشان دهد.

لباسهایی بپوشید که کاملا اندازه شما باشد

همیشه لباسهایی بپوشید که اندازه باشد و نه گشاد. لباسی که با اندازه و نوع بدن شما متناسب باشد.

لباس هایی با خطوط عمودی انتخاب کنید

شما با پوشیدن لباسهایی که خطوط عمودی دارد یک یا دو اینچ بلند تر به نظر می رسید زیرا این لباسها نگاه بیننده را به سمت بالا و پایین هدایت می کند نه چپ و راست. همچنین خطوطی که خیلی فاصله داشته باشد مناسب افراد کوتاه قامت نیست.

از لباس های بزرگ و گشاد دوری کنید

چون قصد شما این است که بلندتر به نظر برسید نه پهن تر باید لباسهایی بپوشید که جمع و جور است. زیر پیراهن خود لباسهای جمع و چسب بپوشید.

لباس های یقه ۷ بپوشید

لباسهای دارای یقه به شکل ۷ یا U انگلیسی فرد را بلندتر نشان می دهد. با پوشیدن لباسهایی که هم خطوط عمودی دارد و هم یقه ۷ است بلندتر هم دیده می شوید. یک گردنبند نه بزرگ و نه کوچک می توانید یقه ۷ را بیشتر به چشم بیاورد.

لباس یک رنگ بپوشید

سعی کنید سرتاپا لباس یک دست یک رنگ بپوشید. رنگهایی مثل مشکی، سبز پر رنگ، بنفش، آبی تیره، کبود یا زغالی را امتحان کنید چون شما را بلندتر نشان می دهد.

دامن کوتاه نپوشید

دامن و لباسهای کوتاه جالب به نظر می رسد اما اگر می خواهید قد بلند تر به نظر برسید باید از پوشیدن آنها خودداری کنید زیرا این لباسها شما را کوتاهتر نشان می دهد.

کمربند نازک ببندید

اگر می خواهید کمربند ببندید باید نازک و متناسب با اندازه شما باشد. از آنجا که می خواهیم یک ظاهر عمودی یک دست داشته باشیم پس از کمربندهایی که به رنگ لباستان نمی خورد و بدن شما را به دو نیم تقسیم می کند خودداری کنید.

شلوار راسته بپوشید

خانمهای کوتاه قد برای بلند تر به نظر رسیدن باید شلوارهای با پاچه راسته بپوشند.انواع مختلفی از شلوارهای لی مناسب برای این افراد در بازار موجود است.شلوار لی مشکی برای این خانمها بهتر است زیرا رنگ مشکی آنها را بلند تر نشان می دهد.

کفش پاشنه بلند بپوشید

همه می دانند که کفش پاشنه بلند راحتترین راهکار برای افزایش قد است. از کفشهای سگک دار بپرهیزید زیرا با ظاهر عمودی مورد نظر شما در تضاد است.

لباس هایی برای یک کمر کوچکتر

این خانمها باید لباس هایی با کمر تنگ و جمع بپوشند که آنها را بلند تر و نیز لاغرتر نشان می دهد زیرا حواس بیننده را از کمر شما پرت می کند.

موهایتان را روی سر جمع کنید

می توانید با جمع کردن مو روی سر بلند تر به نظر برسید. اگر موهای بلندی دارید حتما این روش جواب می دهد.

چند نکته درباره کت خانم ها

از کت های یک تیکه (بدون جلیقه) استفاده کنید.

دارای یقه هفت بپوشید.

کت های آستین بلند یا آستین سه ربع بپوشید.

 کت های جیب دارنپوشید. فرقی نمی کند جیب آن کجا باشد.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .