ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

زنانی که از ازدواج می ترسند

۴۶۰۲f2f5153477027a754713438bf3d0

این‌ها خیلی خطرناک دارن حرکت می‌کنند. افرادی هستند که زیر نگاه شدید اطرافیان قرار دارند و مسلماً نمی‌خواهند که پس از ازدواجشان بشنوند: اِهه، یارو رو. این همه صبر کرد آخرش با این تحفه ازدواج کرد.

.

 

از طرفی بی‌اعتمادی به در و دیوار و عدم شناخت فاکتورهای صحیح یک نفرقدرت بله گفتن را ازشون سلب می‌کند. آن‌ها یه فرد کاملاً تضمین شده رو از هر نظر می‌خواهند. اون‌ها هزینه زمانی گزافی رو دارن پرداخت می‌کنند و مسلماً می‌خواهند از اینهمه هزینه سودی عایدشون بشه وهمچنین مشت محکمی بر دهان یاوه گویان بزنند. دخترانی که باید یه چیزهایی رو به بعضی‌ها ثابت کنند و برای یک مرتبه هم که شده پوزشون رو بزنند. این گروه باید به چند نکته توجه کنند.

۱- این هزینه سنگینی رو که شما در حال پرداختش هستید باعث می‌شه که سطح انتظاراتتون بالا بره. شما معمولاً بعد از ازدواج خیلی بیرحم می‌شین. چون زمانی دیگه برای از دست دادن ندارین و شوهرتون نبایددر خوشبخت کردنتون فس فس کنه. شما شانس هیچ آزمایشی رو بهش نمی‌دین و اون فرد نگونبخت باید تمامی هزینه‌هایی که شما کردید رو سریعاً بهتون پس بده!. مسلماً اگر فرد توانایی کافی برای این مهم نداشته باشه و کسی باشه که درک حسی بلد نباشه شما وی را خواهید کشت.

۲- بدونین هر ثانیه رو که اضافه می‌کنین ۶ برابرش شرط انتخاب یک نفر رو سخت‌تر می‌کنین. شما همواره انتظار یک فرد خاص رو دارید… یه خبر بد هم که باید بهتون بدم اینه که اکثراً پیداش نمی‌کنین. واقعیت اینه انتخابهای شما بعد از مدتی شروع می‌کنه به کم شدن. بلایی هم که از آسمون ممکنه نازل بشه. اینه که بعد از مدتی دچار وحشت تنهایی بشین و در نتیجه به اولین کور و کچلی که یک هزارم خواسته‌های قبلتون رو نداره شوهر کنین و مجبورین کلی هم ازش در مقابل تعجب اطرافیان دفاع کنین.

۳- شما از یک فرد معمولی انتظار بیشتری از همسرتون دارید. شما عموماً خودتون رو سرکوب حسی و جنسی می‌کنید. دچار یک افسردگی پنهان می‌شید و نهایتاً همواره منتظرین که فرد مورد نظرتون بیاد و رل فرمان زندگی رو ازتون بگیره تا شما یه نفسی بکشین و دیگه مسؤل رانندگی نباشین. شما می‌خواین کولر رو بزنین و یکم چشماتون رو ببندین و استراحت کنین.

مشکل اینجاست که شوهرتون هم دقیقاً همین وضعیت رو داشته که خواسته ازدواج کنه. حالا اون هم دیگه توان نداره و می‌خواد فرمان رو ول کنه و کنار شما استراحت کنه. خب، حالا کدوم دره رو می‌پسندین که بیوفتین توش؟ زنانی هستند که از مرد‌ها متنفر شدن و اگه بتونن نسلشون رو منقرض می‌کنن. این‌ها کمبود‌ها و ضربات عاطفی و همچنین نگرش غلطی که به روابط مرد و زن داشتن باعث شده من برای جن هم آرزوی چنین زنانی رو نکنم. البته این‌ها بیشتر دارن پوست خودشون رو می‌کنن تا دیگران.

نکته جالب اینکه این‌ها در ازدواج موفق به حساب می آیند، چون تمام موارد احساسی رو بچگانه و روابط زناشویی رو کوته فکرانه می‌بینند و درگیر مسائل مهمتری هستند غالباً با یک تیکه پاره آجر مثل خودشون ازدواج می‌کنن و اینقدر خشک و قفل منطق هستند که حرف هیچ کس رو نمی‌پذیرند و در نتیجه کاملاً راحتند. من خیلی سوال از این گروه دارم ولی چون می‌دونم دارم آب تو هاون می‌کوبم حرفی نمی‌زنم.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .