ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

ریاکاری هالیوودی؛ رتوش دیجیتالی بازیگران

bfa9b7e5542153d134a3eed2bd0df6f6

آیا با خودتان فکر کرده اید که چطور بسیاری از بازیگران سرشناس علیرغم بالا رفتن سن و سال، همچنان جوان به نظر می رسند؟ اینطور که به نظر می رسد، راز جوانی ابدی آنها، حداقل بر روی پرده سینما و تلویزیون نزد دست جادوگران هالیوودی است. افرادی خبره با ابزاری به نام رتوش دیجیتالی.

.

برخلاف تصور عمومی، جلوه های ویژه فقط برای خلق صحنه های انفجار، تصادف و هجوم دایناسورهای غول پیکر مورد استفاده قرار نمی گیرد، بلکه می تواند جوش های روی صورت بازیگران نوجوان و آثار پیری را از روی چهره بازیگران محو کند و اندام بازیگر را متناسب تر از آنچه هست نشان بدهد.

کلاوس هانسن، یکی از متخصصین زیبایی که در شرکت Method Studios به رتوش فیلم های ویدیویی مشغول است می گوید: هیچ کس در زندگی واقعی همان فردی که در صفحه تلویزیون یا سینما می بینید، نیست. بسیاری از بازیگران زن و مرد خواهان رتوش دیجیتالی تصویرشان هستند، ولی این کار به صورت کاملا محرمانه صورت می گیرد.

یکی از وکلای متخصص در زمینه سرگرمی سازی در حالی که مایل به افشای هویت اش نبود در گفتگو با خبرنگار Business Insider گفت: یک بازیگر طراز اول زن، برای این کار لازم نیست قراردادی با ما ببندد. اگر مدرکی وجود نداشته باشد، چیزی به بیرون درز نمی کند.

رتوش دیجیتالی، صرفا برای اصلاح نواقص چهره یا کوچکتر نشان دادن بینی یا گوش ها انجام نمی شود، بلکه می تواند هر بازیگر جوان، زیبا و جذابی را جوان تر، زیباتر و جذاب تر از آنچه هست نشان بدهد.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .