ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

روش‌های تشخیص اصل بودن کیف پرادا

۸۸۴۰۷۶e32a85fde4d5ab4fe1dc1af0d4

به دلیل محبوبیت و بهای زیاد این برند، نمونه های ارزان و فیک آن نیز در بازار موجود است که مسلما کیفیت اصل آن را ندارد، با استفاده از نکات زیر می توانید اصل یا تقلبی بودن کیف پرادا را تشخیص دهید.

.

۱- به طرز دوخت آن نگاه کنید: این برند کیف های خود را طبق الگوی منظم و ریزی میدوزد.

۲- به لوازم جانبی کیف دقت کنید: همه کیف های پرادا دارای یک سگک برنجی هستند. اگر به جای آن ،سگک زنگ زده، قدیمی و یا فرسوده پیدا کردید پس آن کیف پرادای اصل نیست. همچنین رنگ و اندازه آنرا هم بسنجید.

۳- لوگو را چک کنید: در قسمت داخل و روی آستر کیف آرم پرادا به صورت سیاه و سفید و با طرح ریزی چاپ شده است. انواع تقلبی PRADA را با حرف کوچک نوشته یا اشتباه می نویسند. اندازه و فاصله ی مناسب بین حروف نیز حاکی از اصل بودن آن است.

۴- به آستر آن توجه کنید: در آستر این کیف ها کلمه پرادا به صورت افقی روی پارچه آن حک شده است. همچنین جنس پارچه آن کیفیت بالایی دارد و نازک نیست. همه کیف های پرادا دارای لوگوی منحصر بفرد پرادا هستند که در نقاط مختلف کیف به چشم می خورد.

۵- برچسب فلزی را پیدا کنید: همه ی کیف های اصل پرادا دارای برچسب فلزی “پرادا ساخت ایتالیا “هستند. اگر این برچسب از جنس پلاستیک و یا پارچه است، پس کیف اصل نیست. همچنین همه این کیف ها دارای شماره سریال و برچسب اصالت هستند که این ها نیز یکی از راه های تشخیص هستند.

۶- پیدا کردن کارت اصالت: این کارت ها در پاکت سیاه قرار دارند. هر کارت دارای اطلاعاتی درباره ی نوع کیف و شماره سریال آن می باشد.

۷- از فروشگاه های مطمئن خرید کنید.

۸- به نشانه های دیگر نیز دقت کنید: دکمه ها و زیپ باید با آستر کیف تطابق رنگ داشته باشند. زیپ های با کیفیت بالا نرم و صاف هستند.

 

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .