ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

روزهای ” مد کیف ” در پایتخت اوکراین

d26f2d3a8ff5583681ac68eec63fdc44
پنجمین دوره «روزهای مد کیف»، یکی از رویدادهای صنعت مد اوکراین با حضور ۶۰ طراح و عرضه کلکسیون های پاییز و زمستان در پایتخت این کشور برگزار شد.

.

آنا کولومویتس معروف به «آنا کی» طراح ۲۰ ساله اوکراینی چهار سال پیش برند «آنا کی» را راه اندازی کرد و امروز طرفداران ویژه خود را دارد. اولین نمایش مد «آنا کی» سه سال پیش در هفته مد لندن برگزار شد و لباس های این برند اوکراینی امروزه در ۴۰ فروشگاه و در ۲۵ کشور فروخته می شوند.
آنا کولومویتس می گوید: «این کلکسیون به فضا اختصاص دارد. اشیا و رنگهای فضایی همه ایده های خود من هستند و با فضای کیهانی من ارتباط دارند. اسم این مجموعه مهمانی از آینده است. برای طراحی هر فصل من از داستان های کودکان و قصه های شاه پریان الهام می گیرم. همچنین تیم برتون یکی از الهام های من است. من دوست دارم تصاویری که در کارتون ها آفریده شده اند را تکمیل تر کنم.»
الگا اندریوا، کلکسیون تازه خود را با الهام از یک لوگوی «من نیویورک را دوست دارم» کار طراح گرافیک معروف آمریکایی و همچنین پوسترهای تزیینی دهه ۸۰ طراحی کرده است. او می گوید: «من از پوسترهای دهه ۸۰ تاثیر زیادی گرفته ام. این آزادی است، زنی که برای انتخاب آزاد است. در تمام کارهای من هیچ استاندارد معینی برای وصل کردن پارچه های بافته شده و تزیینات کاردست که من در کارهایم از آنها استفاده می کنم وجود ندارد.»
برگزارکنندگان «روزهای مد کیف» امیدوارند این رویداد امکانی برای ارتباط طراحان بین المللی با همتایان اوکراینی بوده و عرضه آفرینش های این طراحان تازه کار در دنیای مد را تسهیل کند. یکی از این برگزارکنندگان می گوید: «این شروع زندگی حرفه ای برای بسیاری از طراحان مد است. نمونه های زیادی از موفقیت های بزرگ حرفه ای طراحان با کمک های ما وجود دارد. پنج سال پیش کسی چیزی از هفته مد اوکراین نمی دانست حالا همه می دانند موج بزرگی از طراحان اوکراینی وجود دارد و در پاریس نمایشگاه هایی داریم که کارهای این طراحان را می فروشند.»
پس از «روزهای مد کیف» هفته مد اوکراین در ماه مارس برگزار می شود.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .