ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

رنگ کردن مو در تابستان با متد جدید

b28cbe6511a4db9839d58c5beb3f657f

Balayage کلمه ای فرانسوی و به معنی “از این سو به آن سو کشیدن” است و تکنیک جدیدی در رنگ موی بانوان است که در آن آرایشگر رنگ را روی موی شما می کشد و سپس هایلایت را روی دسته ی خاصی از موهای شما می کشد.

.

و دلیل آن هم طبیعی تر شدن و زیباتر شدن شکل ظاهری آن است و این تکنیک تقریبا روی هر مویی با هر مدل و حالتی قابل اعمال است.

چندی است که استفاده از این متد میان خانم ها همه گیر شده و از موارد مهم در ذهنشان برای زیباتر شدن طبیعی گونه است. این بسیار عالی است ولی اینکه چندبار مو در معرض رنگ شدن قرار بگیر (خشک شدن و رنگ شدن دوباره) کمی مخرب خواهد بود. از طرفی تابستان و اشعه ی UV خورشید هم مشکل ساز می شود و موجب از بین رفتن سریع رنگ مو می شود.

کاری که ما به شما پیشنهاد می کنند استفاده از روش Babylight به جای آن است و در این روش ظاهری کودکانه ولی طبیعی و حرفه ای به موی شما داده می شود.

Babylight زیرشاخه ی مدل Ombre است، زمان کمتری می گیرد و بنابراین نباید انتظار داشته باشید که زیاد روی مو شما بماند و به اندازه ی روش Balayage خطرناک نیست. این مدل بسیار عالی روی موهای معمولی می نشیند چرا که قسمت هایی که آرایشگر برای رنگ گذاشتن استفاده می کند بسیار نازک تر از حالت Balayage است. برخی آرایشگران ترجیح می دهند آن را بدون دست انجام دهند ولی بهتر است که این کار با فویل انجام شود.

این مدل شاید زیبایی Balayage یا Ombre را به موی شما ندهد ولی برای تابستان مدل فوق العاده است. در این مدل تارهای موی شما سلامت تر، درخشنده تر و نرم تر خواهند ماند و مسلما موی شما از شما تشکر خواهد کرد.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .