ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

رنگ موی سایه‌ای یخی؛ رنگ فصل زمستان

۳۹۱ea8910617ad2f9d1c0fb68b3cc265

آیا شما نیز هم‌ رنگ مویتان را با تغییر فصل عوض می‌کنید؟ در زمان خاصی از سال استایل خود را کلاً عوض می‌کنید؟ درست است که ما الآن در پاییز قرار داریم، ولی مدل موی جدیدی در حال مد شدن است که برای زمستان عالی است که با آب‌وهوای محیط بسیار همخوانی دارد.

.

«رنگ موی یخی مد جدیدی است که با ورود به زمستان رفته‌رفته بیشتر و بیشتر می‌شود» این‌ها را کیت رید (Kate Reid)، استایلیست و مدیر سایت‌های زیبایی بیان کرده و در ادامه توضیح می‌دهد که سایه‌ی رز طلایی همچنان به قوت خود باقی است و همچنین رنگ موی جینی هم به قوت خود باقی است.

«بسیاری از سلبریتی‌ها از مدل جدید یخی و پلاتینیوم-بلوند هم‌اکنون استفاده می‌کنند. ستارگانی مثل تیلور سویفت از نوع سبک آن استفاده می‌کند و کایلی جنر (Kylie Jenner) از مدل بلوند- پلاتینیومی استفاده می‌کند و در اواخر هم صوفیا ریچی از این مدل جدید بهره برده است». این را استایلیست‌های ستارگان اذعان داشته و ادامه می‌دهند: «این سبک نوستالژیک است که ما را به زمانی برمی‌گرداند که مدونا در ۳۰ سال پیش از آن استفاده می‌کرد و حتی مارلین مونرو که هردو بازیگران جذاب هالیوود بودند. این مدل می‌توانید بسیار پرزرق‌وبرق باشد اگر به‌صورت مناسبی تدوین شود».

رید (Reid) استایلیست معتقد است که این رنگ برای پوست‌های طبیعی بسیار مناسب است و باعث می‌شود چشم آبی شما بهتر دیده شود و گونه‌های صورتی‌تان به چشم آید. همچنین توضیح می‌دهد که موی خاکستری پایه‌ی خوبی برای دیگر سبک‌ها است. کار کردن با موی خاکستری مثل کار کردن بارنگ سفید در نقاشی است، دنیایی از انتخاب را برای شما ارائه می‌دهد.

نکته‌ی قابل‌توجه این است که این رنگ شاید باعث شکنندگی و خشکی موهایتان شود. «رنگ‌های سفید آسیب‌زننده هستند پس سعی کنید آن‌ها را مرطوب نگه‌دارید» این‌ها را سیه متخصص مو گفته و ادامه می‌دهد: «من معمولاً از محصولات هایلایتی استفاده می‌کنم که حالتی سه‌بعدی داشته باشد». همچنین رید، استایلیست سلبریتی‌ها پیشنهاد می‌کند که هم‌زمان که ازنظر متخصصان بهره می‌برید، رنگ‌های قبلی که روی موهایتان گذاشته‌اید را به خاطر داشته باشید و به‌خوبی روی موهایتان سایه بزنید. با این اطلاعات کسی که موی شمارا رنگ می‌کند می‌تواند به‌خوبی موی شمارا رنگ کرده و به بهترین شکل دربیاورد. اینکه از موهای زیبایتان لذت ببرید یک‌طرف قضیه است ولی مهم‌تر، نگه‌داری آن است.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .