ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

رنگ سال ۲۰۱۸

koshaly_41008

مبتکرانه و تخیلی: بنفش کهکشانی اتفاقات سال جدید را رقم می زند. طبق اعلام موسسه پنتون رنگ سال ۲۰۱۸ طیف خاصی از رنگ بنفش (ultra violet) با کد ۱۸-۳۸۳۸ می باشد.


رنگ سال 2018

رنگ سال ۲۰۱۸

 

سایه ای چشمگیر، محرک و خیال انگیز از بنفش. بنفش کهکشانی در اصل با خلاقیت و تفکر رویایی ارتباط برقرار می کند که ما را به سمت آینده هدایت می نماید.

پیچیده و عمیق

این رنگ به اسرار کیهان و کهکشان ها و تصورات فریبنده ای که در پس آن ها نهفته است اشاره دارد… اکتشافاتی فراتر از آنچه تا به حال به دست آورده ایم! آسمان شب پهناور و نامحدود سمبلی برای امکان الهام بخشیدن به آرزوهایمان برای دنبال کردن جهانی فراتر از این دنیای کوچک است.

رنگ سال 97
رنگ سال ۹۷

 

همچنین این بنفش رمزآلود نماد مبارزه با ضدفرهنگ و درخشش هنر نیز بوده است. شاهزاده موسیقی ،دیوید بویی، به همراه جیمی هندریکس طیف هایی از بنفش کهکشانی را به عنوان بیانی شخصی از فردیت وارد فرهنگ پاپ غربی کرده اند.

بنفش ۱۸-۳۸۳۸ پنتون سایه ای منحصر به فرد و سرشار از احساس است که ژرفایی حاکی از تکاپو و عدم انطباق را تلقین کرده و به افراد انگیزه ی خاص بودن در دنیا و گسترش مرزها به سمت دروازه های خلاقیت می بخشد.

رنگ سال 97
رنگ سال ۹۷

      [icon name=”quote-right” class=”” unprefixed_class=””]  دراصل بنفش کهکشانی انعکاسی از نیازهای ما در جهان امروزیست. لوری پرسمن

از دیرباز این رنگ را به جنبه های عارفانه و روحانی نسبت داده اند. بنفش اغلب با مراقبه های ذهنی مرتبط بوده است و به کسانی که به دنبال پناهگاهی آرام بوده اند، فضایی دنج و به دور از هیاهوی جهان امروزی عرضه می کرده است.امروزه نیز استفاده از تن سایه های بنفش در فضاهای مدیتیشن و مکان های پرانرژی که افراد در آن جمع شده و برقراری ارتباط می سازند مشهود است.

 

 

درباره ی رنگ سال پانتون

رنگ سال پنتون مفهومی بیش از “مد روز ” در این دنیای پر از طرح و ایده دارد. دراصل بنفش کهکشانی انعکاسی از نیازهای ما در جهان امروزیست: “لوری پرسمن” معاون موسسه رنگ پنتون

رنگ سال 2018
رنگ سال ۲۰۱۸

 

هر چه افراد بیشتر مجذوب این رنگ بنفش شوند و قدرت آن در انتقال پیام ها و مفاهیم عمیق را درک کنند، طراحان و صاحبان برند احساس توانمندی بیشتری در استفاده و الهام گیری از آن را خواهند داشت. رنگ سال لحظه ای از زمان است که مسیری راهبردی برای دنیای مد و طراحی فراهم می کند.

رنگ سال 2018
رنگ سال ۲۰۱۸

 

موسسه رنگ پانتون

موسسه رنگ پنتون یک سرویس مشاوره در مرکز پنتون است که گرایش های جهانی رنگ را پیش بینی می کند. ضمن اینکه این موسسه به کمپانی های برند در تطابق رنگ ها و ارتقاء محصولات برای کاربرد و ادغام رنگ به عنوان یک دارایی استراتژیک کمک می کند.

رنگ سال 2018
رنگ سال ۲۰۱۸

 

در سراسر جهان پنتون به عنوان منبعی برجسته برای شناسایی رنگ ها در پیش بینی گرایش های مختلف فصول، توسعه ی رنگ های مرسوم و مشاوره در زمینه ی ترکیبات رنگی برای محصول و هویت سازمانی شناخته شده است. کارکنان موسسه پنتون برای نشان دادن قدرت، روانشناسی و احساس رنگ ها با برندهای جهانی همکاری کرده و در طراحی راهبردی آن ها شرکت می کنند.

 

رنگهای سالهای گذشته

رنگهای سالهای گذشته موسسه پنتون
رنگهای سالهای گذشته موسسه پنتون

 

 

 

 

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

دیدگاه ها

  • هانیه دسامبر 14, 2017 :: 1:32 ب.ظ
    1 1

    من عاشق این رنگم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .