ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

رنگ‌های منتخب پاییز و زمستان برای لباس‌های بچگانه

b3599069f49c08049acbd3687b750f47

امروزه دیگر دنیای مد مختص زنان و مردان نیست، و دختران و پسران قد و نیم قد خوش‌پوش تر از والدین خود شده‌اند. به دلیل تفاوت‌های زیاد لباس کودکان با پوشاک بزرگ‌سالان، لباس‌ها در بدن کودکان جذاب‌تر به نظر می‌رسند.

.

با انتخاب لباس‌هایی با طرح و نقش مناسب هر فصل، احساس زیبایی و اعتماد به نقش بیشتری به آن‌ها دهید. لباس‌هایی که علاوه بر طرح‌های خاص و جذاب، باعث راحتی و آرامش فرزندانتان شود. 

بنای این ایده از سال ۲۰۰۰ توسط شرکت «پنتون» گذاشته شد و از آن سال رنگ‌های لباس‌های بچه‌گانه در دو گروه پسرانه و دخترانه پیش از آغاز سال جدید میلادی معرفی و توسط طراحان مد در طراحی لباس‌های کودکان استفاده می‌شود.

مجموعه رنگ‌های دخترانه برای فصل پاییز و زمستان ۲۰۱۶-۲۰۱۷

دخترخانم‌های سرخابی یا شلیک گلوله‌های تمشکی

اگر بخواهیم بین رنگ نخست دخترانه سال ۲۰۱۵-۲۰۱۶ و رنگ منتخب سال ۲۰۱۷-۲۰۱۶ یک مقایسه دم‌دستی داشته باشیم آنچه بیش از همه به چشم می‌خورد تفاوت اندک این دو رنگ است. رنگ نخست سال پیش برای پاییز و زمستان دختربچه‌ها سرخابی بود و در بهار ته‌مایه‌ای از رنگ بنفش به این رنگ اضافه می‌شد و حالا هم تمشکی یا همان سرخابی تیره یک بار دیگر رنگ نخست سال برای لباس دختر کوچولوهای خوش‌تیپ است. رنگی که گل‌های خوش‌رنگ «صدتومانی» را در ذهن بیننده تداعی می‌کند.

ترکیب بنفش انگوری و صورتی پوست‌پیازی؛ به رنگ گل‌های زمستان

سال پیش بنفش انگوری یکی از رنگ‌های محبوب لباس‌های دخترانه بود. امسال با پاشیدن کمی رنگ قرمز به بنفش انگوری، رنگی مابین پوست پیاز قرمز و انگور سرخ یکی از چشم‌نوازترین رنگ‌ها برای لباس‌های دخترانه رقم خورده است.

تلالو یاقوت در صحنه مدهای دخترانه

قرمز شرابی پایه ثابت رنگ برای لباس‌های دخترانه است، رنگی که سال پیش در عرصه مد پادشاهی می‌کرد. حالا به این قرمز چشم‌نواز کمی زرشک بپاشید تا یک رنگ یاقوتی شیک برای امسال به شما بدهد. ترکیب رنگ یاقوتی با بسیاری از رنگهای زمستانی مثل خاکستری، خاکی و مشکی آن‌قدر هیجان‌انگیز است که قطعاً شما از همین حالا در ذهنتان برای یک دوجین ست دخترانه نقشه کشیده‌اید.

یک بار دیگر سلطنت رنگ‌های پاییزی، این‌بار آجری شوید

یک بار دیگر پای خوش‌رنگ پاییز به وسط کشیده شده و بچه‌ها هم قرار است به رنگ پاییز لباس بپوشند. قرمز و قهوه‌ای وام گرفته‌شده از رنگ مسی سال ۲۰۱۶ را با یک نارنجی خوش‌رنگ ترکیب کنید تا یک قهوه‌ای آجری خوش‌رنگ روی لباس‌های تن‌تان بنشیند. خب به ما حق بدهید کمی احساساتی بشویم، پاییز پادشاه رنگ‌ها و فصل‌هاست و رنگ‌های طیف قهوه‌ای، زرد و نارنجی در این فصل حسابی به چشم و دل می‌نشینند.

رنگ هلویی؛ امسال صورتی‌ها را کنار بگذارید

برای یک بار هم که شده صورتی را برای لباس‌های دخترانه فراموش کنید. اگرچه صورتی چرک یکی از رنگ‌های منتخب دخترانه برای پاییز و زمستان ۲۰۱۶ بود، اما برای فصل تابستان همان سال قرار بر این شد که دختر کوچولوها گلبهی بپوشند. امسال طراحان مد تصمیم گرفتند این دو رنگ محبوب را با هم ترکیب کنند و یک رنگ هلویی خوشرنگ برای زمستان امسال از دل آنها بیرون بکشند.

مجموعه رنگ‌های پسرانه برای فصل پاییز و زمستان ۲۰۱۶-۲۰۱۷

یک بنفش باشکوه؛ امسال پسرها آبی نپوشند

رنگ نخست مجموعه‌های پسرانه برای امسال یک بنفش جادویی و باشکوه است. این رنگ با اضافه کردن یک قرمز خوش‌رنگ به رنگ همیشگی و محبوب آقاپسرها یعنی آبی کاربنی و سورمه‌ای به‌دست‌آمده است. به‌این‌ترتیب قرار شده آقاپسرها امسال زیاد دوروبر رنگ آبی نپلکند.

امسال آقاپسرها هم رنگ یاقوتی بپوشند

پاییز و زمستان سال ۲۰۱۶ برای پسرها سال رنگ ارغوانی بود. امسال باکمی اغماض طیف روشن‌تری از ارغوانی با مایه‌های یاقوتی روشن یکی از شیک‌ترین انتخاب‌ها میان رنگ‌های پسرانه برای طراحی و دوخت لباس‌های شیک زمستانی شده است.

لباس‌های پسرانه امسال زنگ می‌زنند

قرار است یک بار دیگر احساساتی بشویم چراکه یک بار دیگر پای رنگ‌های پاییزی قرار است وسط کشیده شود. این بار رنگ آهن اکسیدشده مایل به نارنجی با قهوه‌ای مایل به نارنجی ترکیب می‌شود تا یک نارنجی زنگ‌زده به ما بدهد. شاید در نگاه اول از خواندن این ترکیب رنگ توی ذوقتان بخورد اما باید به شما بگوییم که با یکی از چشم‌نوازترین رنگ‌ها قرار است روبرو شوید که اتفاقاً سال پیش هم حسابی در بورس بود.

لباس‌هایی سبز به رنگ کاج و صنوبر

خب قرار نیست تمام پاییز و زمستان با رنگ‌های مختص به این دو فصل سپری شود. اگر پسرها در فصل زمستان هوس کنند یک لباس سبز بپوشند به‌جایی برنمی‌خورد، هرچند که این رنگ بیشتر برای فصل بهار پیش‌رو برنامه‌ریزی شده است اما می‌تواند به پاییز و زمستان هم رنگ و بوی بهاری ببخشد. رنگ سبز امسال، یک سبز پررنگ کله‌اردکی و یک سبز-آبی شیک است که به‌راحتی با رنگ‌های طوسی و سورمه‌ای ست می‌شود.

یک رنگ با عناصر طبیعی؛ وقتش است که لباس‌هایتان را سفالی کنید

پاییز سال گذشته رنگ آهن اکسیدشده و زنگ‌زده یکی از رنگ‌های پرطرفدار برای آقاپسرهای خوش‌پوش بود. حالا قرار است این رنگ پرطرفدار با نارنجی ترکیب شود تا یک رنگ سفالی طبیعی و ملایم به دست بیاید. به ترکیب یک شلوار سفالی با یک پولیور زمستانی یا تی شرت بهاری یاقوتی یا حتی سبز کله‌اردکی فکر کنید. ترکیب رنگش بیش‌ازحد تصور هیجان‌انگیز است.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .