ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

رفع تیرگی پوست ناحیه زیر بغل با درمان خانگی

d8ecaf477e032972e780acc36e808256

تیرگی زیر بغل را با برخی درمان‌های خانگی و محصولات موجود در آشپزخانه می‌توانید برطرف کنید و تاثیر شگفت انگیز آن را ببینید. خیلی از ما بعد از هربار اصلاح متوجه می‌‌شویم که رنگ پوست زیر بغل کمی‌تیره تر از نواحی دیگر بدن است.

.

راه‌های ساده و بسیار سالمی‌برای رفع تیرگی این نواحی وجود دارد که در زیر به آن‌ها خواهیم پرداخت.

۱. استفاده از لیمو برای پاک کردن و روشن کردن زیر بغل

همه ما می‌دانیم که لیمو چقدر مفید است و درمان بسیاری از مشکلات پوستی می‌باشد که یکی از این مشکلات پوستی همان تیرگی زیر بغل است. کاری که باید انجام دهید این است که یک تکه لیمو را بر روی پوست قسمت مورد نظر ماساژ دهید. لیمو به روشن شدن پوست کمک می‌کند. این یک راه بسیار آسان و موثر مي‌باشد.

۲. پودر زردچوبه برای رفع تیرگی زیر بغل

پودر زردچوبه با خاصیت دارویی فراوان یکی از مهمترین ادویه‌ها برای رفع تیرگی پوست است ؛ مقداری از پودر زردچوبه را با ۲قاشق کشک و ۱ قاشق آرد مخلوط کنید و به مدت ۳۰ دقیقه بر روی سطح زیر بغل بگذارید و بعد بشورید. این کار را ۲ بار در هفته برای یک ماه انجام دهید تا تفاوت را ببینید.

۳. تاثیر خیار در رفع تیرگی زیر بغل

خنکی موجود در خیار باعث جواني و شادابی پوست می‌شود. آب خیار را با مقداری زرد چوبه در قسمت مورد نظر بزنید و بعد از چند دقیقه بشورید.

۴. تاثیر روغن نارگیل در رفع تیرگی

روغن نارگیل نه تنها در رشد مو بسیار موثر است بلکه برای درمان تیرگی نیز مفید است.۲ قاشق روغن نارگیل را روی قسمت مورد نظر ماساژ دهید و قضاوت کنید که چه تغییری را می‌بینید.

۵. تاثیر سیب زمینی در رفع تیرگی زیر بغل

سیب زمینی نه تنها مزه خوبی دارد بلکه در درمان تیرگی نیز موثر است، آب سیب زمینی را بگیرید و به مدت ۱۵ دقیقه بر روی پوست زیر بغل بگذارید هم‌چنین از سیب زمینی رنده شده هم می‌توانید استفاده کنید.

۶. تاثیر چوب صندل و گلاب

چوب صندل را با گلاب مخلوط کنید. می‌توانید از آن بر روی پوست گردن ، صورت و زیر بغل استفاده کنید و سپس با آب سر بشورید و خشک کنید.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .