ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

رزی هانتینگتون وایتلی: مدلی خوش اندام و عاشق شلوار جین

۳de37b3f2de6564a2ea064ec2afe25d4

وقتی رزی هانتینگتون وایتلی ” Rosie Huntington-Whiteley ” شلوار جین می پوشد، این شلوار بر تن او زیباتر و برازنده تر از همه زیبارویان و خوش اندام های دیگر جلوه می کند. زیرا پستی و بلندی های هیکلش تقریبا حالتی استثنایی دارند.

.

بنابراین جذابیت این مدل انگلیسی در هنگام به تن داشتن این شلوار، فراتر از پاهای خوش تراش وی می باشد. مدلی که از چندی پیش به این سو عنوان سفیر شرکت سرشناس تولید جین پیج را هم بر خود دارد. او در این باره می گوید: یک شلوار جین چسبان سیاه رنگ بهترین پوشاک چند منظوره، و همچنین زیبا نشان دهنده اندام است، که در عین حال هرگز از مد نمی افتد. من این واقعیت را که می توان چنین شلواری را به عنوان بخشی از لباس رسمی و غیررسمی، و همچنین در مناسبت های گوناگون به تن کرد، خیلی دوست دارم. به شخصه نیز، مدل جین مشکی خیلی چسبان پیج را به هر نوع شلوار دیگری ترجیح می دهم. زیرا زمانی که انسان این شلوار را به تن می کند، پاهایش لاغرتر و کشیده تر به نظر می رسند. در عین حال هرگز از شلوارهای گلدار یا دارای طرح خوشم نمی آمده است، و نمی آید. اگر هم زمانی بخواهم شلواری گشادتر بپوشم که راحت تر باشد، باز هم ترجیح می دهم مدلی باشد، که زنانگی ام را حفظ کند. نه اینکه از آن نوع شلوارهایی باشد، که هر دو جنس از آنها استفاده می نمایند. البته این امر به ذائقه شخصی خودم ارتباط دارد. زیرا در عین حال می دانم، که افراد گوناگون دارای ذائقه ها و سلیقه های مختلف هستند. همچنین از این مساله هم آگاهی دارم که هر کس با هر نوع سلیقه ای، حتما دست کم یک شلوار جین چسبان پیج در کمد لباس هایش دارد. سبب هم اینست که همانگونه که گفتم، این شلوارها چند منظوره می باشند.

از دیگر سو این مدل موفق تصمیم گرفته، حوزه کاری خود را گسترده تر کند. به همین سبب وارد طراحی لباس های زیر برای مجموعه لباس های زیر مارکس و اسپنسر شده است. مجموعه ای که نام وی را بر خود دارد. همچنین برخی فروشگاه های صاحب نام هم پیشنهاد تولید لوازم آرایش زیر نام خودش را به وی ارائه کرده اند. در عین حال در فصل جاری لقب کارگردان هنری را نیز، به سوابق از پیش پر و پیمان خود افزود. چراکه در تولید و عکسبرداری پویش تبلیغاتی بهاره – تابستانی جین های پیج در کنار پیج ادمز- گلر بنیانگذار این شرکت تولیدی قرار گرفته است.

خودش در این مورد خاطرنشان می کند: به شخصه از اینکه در کلیه مراحل این عکسبرداری حضور داشتم و هر جا که ممکن بود نظرم را در آن پویش اعمال کردم، کاملا لذت بردم. زیرا من در این حوزه دارای تجربه کار سیزده ساله هستم. بنابراین اغلب احساس می کنم آگاهی هایی دارم، که می توانم آنها را جهت بهتر شدن کار ارائه بدهم. به عبارت دیگر تجربیات من فراتر از صرف ایستادن در برابر دوربین به عنوان سفیر شلوار جین پیج هستند. در عین حال بر این باورم در صورتی که انسان بتواند چنین روشی را در پیش بگیرد و در اینگونه امور هم همکاری داشته باشد، نتایج بسیار معنی دارتر و شخصی هم می شوند. در نتیجه ارزش واقعی کار نیز، ارتقا پیدا می کند. من به سبب باورهای خود می توانم با صداقت بگویم، تمام شرکت هایی را که با آنها همکاری می کنم، برایم مفهوم و ارزش شخصی دارند. همچنین به دلایل متفاوت برایم مهم می باشند. بنابراین این واقعیت که سال های سال است تولیدات پیج را می پوشم، سبب ایجاد تاریخچه ای شده است. در عین حال احساس قدردانی و علاقه بی غل و غشی هم، به تولیدات این شرکت پیدا کرده ام.

البته به نظر می رسد، چنین احساس بی شائبه ای دوطرفه باشد. چراکه پیج ادمز گلر نیز، در این باره می گوید: روابط من و رزی فوق العاده است. کمااینکه به نظر می رسد، که هر دوی ما سرانجام طرف کاری مورد نظر خود را پیدا کرده ایم. مثلا برای من واقعا لذتبخش است که در کنار کسی کار کنم که عاشق مد می باشد، و جنبه کاری آن را هم درک می کند. اما در عین حال می داند، که نباید مسایل را بیش از اندازه لازم جدی بگیرد. ما از نظر روحی درست مانند دو خواهر هستیم، که یکدیگر را پیدا کرده، و به هم پیوسته ایم. این بستگی روحی به اندازه ای است، که وقتی به جایی می رویم، مشاهده می کنیم که کیف و کفشمان مانند یکدیگر است. در عین حال این روابط کاملا به دور از هرگونه حسابگری، یعنی طبیعی و خودجوش می باشد.

پیج ادمز- گلر که خود پیشترها مدل بود، همچنین از رزی هانتینگتون وایتلی با ویژگی هایی مانند شیک و باحال یاد می کند، که در عین حال اصلا سختگیر نیست. همچنین درست به اندازه ای که باهوش می باشد، سخاوتمند هم هست. به عبارت دیگر تمامی ویژگی های کلیدی مورد نظر شرکت را یک جا دارد.
بدنیست بدانیم که در پویش نوین تبلیغاتی بهاره – تابستانی شرکت مورد اشاره، برای نخستین بار مجموعه ای از سایر لوازم جانبی مد نیز عرضه می شود. به این ترتیب مشتریان می توانند سایر نیازهای پوشاکی- تزئیناتی خود را هم، از بین اجناس عرضه شده این شرکت انتخاب کنند. اما بدون تردید شلوارهای جین همچنان ستون فقرات و تولید اصلی این شرکت باقی خواهند ماند.

از دیگر سو رزی هانتینگتون وایتلی چندین نمونه از جین پوش های زیبا و الهام بخش را به عنوان الگوی خود معرفی می کند. کمااینکه می گوید: همواره عاشق آنیتا پالنبرگ (مدل، بازیگر و طراح مد اکنون ۷۲ ساله، و متولد ایتالیا) بوده ام. زیرا از نظر من وی تبلور واقعی دوران فرهنگ راک اند رول است. او زن رویایی و کاملی بود. اینک نیز سبک لباس پوشیدنش بیانگر همین حقیقت می باشد. از بین دیگر مدل های افسانه ای جین پوش می توانم از جمله از زنانی مانند جین برکین، بریژیت باردو و سیدنی کرافورد، نام ببرم. همچنین به مردانی چون استیو مک کوئین، الویس پریسلی، جیمی هندریکس و پل نیومن، اشاره کنم.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .