ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

راه های تشخیص کیف لویی ویتون اصل و تقلبی

ccdc9739c83f032bb1c664f00a4afaf7

وقتی که یک کیف خیلی گران قیمت از یک برند لوکس و مشهور مثل لویی ویتون (Louis Vuitton) خریداری می کنید، واقعا برایتان مهم خواهد بود که بدانید آیا کیفی که در ازای مبلغ هنگفتی که پرداخت کرده اید، اصل است یا نه.

.

راه هایی وجود دارد که به راحتی می توانید با بررسی ویژگی های کیفی و ظاهری، کیف های تقلبی را شناسایی کنید.

۱- محل های دوخت کیف را چک کنید

کیف های اصل لویی ویتون مرغوب ترین و ظریف ترین دوخت را دارند. دوخت های در هم برهم و شلخته اولین نشانه برای تشخیص یک کیف تقلبی است.

جالب است بدانید که معیاری بنام SPI وجود دارند که تعداد کوک ها در هر اینچ از پارچه را مشخص می کند. هرچه SPI بیشتر باشد یعنی تعداد کودک بیشتر و ریزتر باشند یعنی کیف مرغوب تر است.

۲- طرح های کج

کیف های اصل لویی ویتون همگی طرح های منظم و یکپارچه دارند.

۳- به دنبال LV برعکس باشید

بیشتر کیف های اصل این برند نشان LV را به صورت برعکس دارند. البته این موضوع شامل تمام طرح های لویی ویتون نمی شود و تنها بر برخی از محصولات این کمپانی صدق می کند.

۴- اگر به صورت آنلاین خریداری می کنید

اگر قصد خرید اینترنتی دارید توصیه ی اکید ما یه شما این است که حتما از اعتبار فروشنده اطمینان حاصل کنید و نظرات کاربران دیگر را به دقت بخوانید.

۵- کاور مخصوص

اکثز کیف های اصل لویی ویتون کاور مخصوصی با مهر ویژه ی Louis Vuitton دارند.

۶- لویی ویتون هیچ وقت کیف هایش را حراج نمی کند!

شاید این نکته برای شما جالب باشد که کمپانی لوییس ویتون هیچ گونه تخفیفی هیچ گاه روی هیچ کدام از محصولاتش ارایه نمی دهد. و هیچگاه محصولاتش را به صورت عمده نمی فروشد. و در هیچ کجای دنیا مغازه ی out let ندارد. اگر از فروشنده ای این کلمات را شنیدید به اصالت کالایی که می فروشد شک کنید.

۷- حواس تان به اتیکت و برچسب ها باشد

کمپانی رسمی لویی ویتون به هیچ وجه بر روی محصولاتش اتیکت و برچسب نمی چسباند. اتیکت ها همیشه به صورت جداگانه هستند و در داخل کیف قرار داده شده اند. حواستان به برچسب های ازان قیمت که با بند یا چسب به کیف آویزان شده اند باشد.

۸- پوشش داخلی کیف را بررسی کنید.

کیف های تقلبی داخل شان با پلاستیک نامرغوب یا چرم جیر ساخته شده است.بسته به نوع طراحی که دارد یک کیف اصل داخلش از بافت های مرغوب و متنوعی مانند پلی استر، چرم مرغوب و یا جیر فایبر ساخته شده است.

۹- پوشش های پلاستیکی مخصوص کیف های تقلبی است!

چرم طبیعی ای که از پوست گاو به دست می آید هیچ گونه نیازی به پوشش های پلاستیکی ندارند. کیف هایی که بند ها و دسته هایشان با نایلون پوشیده شده، تقلبی هستند.

۱۰- قفل ها و قسمت های فلزی

کمپانی های با اصالت برای این قسمت ها از فلز طلایی یا برنج استفاده می کنند. قفل و سگک کیف های تقلبی با لایه ای از رنگ طلایی پوشیده شده است.

۱۱- زیپ

بر روی تمامی زیپ های یک کیف لویی ویتون اصل، نام این کمپانی حک شده است.

۱۲- ساخت فرانسه

تمامی کیف های اصل لویی ویتون ساخت فرانسه است. البته کیف هایی که چندین دهه قبل تولید می شدند، بر رویشان لیبل ساخت ایتالیا، اسپانیا، آمریکا و آلمان زده می شد.

۱۳- به کد محصول دقت کنید

اکثر کیف هایی که بعد از سال ۱۹۸۰ ساخته شده اند کدی دارند که بروی محصول حک شده است. بعد از سال ۱۹۹۰ این کد شامل دو حرف انگلیسی و چهار عدد شد. قبل از این، کد مخصوص فقط یک عدد دو رقمی بود. در جای درست دنبال این کد بگردید.این کد در بالای حلقه ی دی شکل قرار دارد.

 

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .