ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

راه های تشخیص کفش نایک تقلبی

b184fcc64e2c630bc6793d8e1c9e3f5e

کفش های نایک به دلیل مجبوبیت بالایی که دارند، در سرتاسر دنیا می توان به راحتی نمونه های جعلی و تقلبی اش را پیدا کرد. اگر حواستان را جمع نکنید ممکن است به راحتی گول بخورید و بابت یک جفت کفش تقلبی، پول زیادی از جیب تان برود.

.

امروز راه هایی را به شما معرفی می کند که می توانید این کفش های تقلبی را شناسایی کنید.

اگر می خواهید به صورت آنلاین خرید کنید

حواستان را جمع کنید. به هر فروشگاه اینترنتی ای که ادعای فروش کفش های اصل را دارد اطمینان نکنید! قبل از خرید نظرات کاربران در مورد آن وب سایت را بخوانید. مطمئن شوید که بعد از خرید امکان رجوع کالا و پس گرفتن پول تان را دارید.

اگر قیمت ش به طرز مشکوکی پایین است نخرید

تنها دو دلیل برای پایین بودن غیر عادی کفش نایک وجود دارد: یا واقعا جعلی ست و یا دست دوم یا خراب است. تخفیف منصفانه را با قیمت مشکوک و پایین اشتباه نگیرید. همچنین مدل های قدیمی تر هم قیمت پایین تر دارند.

اعتبار کفش تان را چک کنید

بعد از اینکه کفش تان را خریدید می توانید در وب سایت رسمی نایک و یا وب سایت های معتبر دیگر، ظاهر کفش تان را با تصاویر رسمی منتشر شده تطابق دهید.

حواستان به تاریخ های رسمی اعلام شده باشد

مطمئن باشید که تمام مدل کفش هایی که قبل از تاریخ رسمی اعلام شده توسط کمپانی نایک در بازار می بینید، همگی فیک و تقلبی هستند.

بسته بندی کفش را چک کنید

بیشتر کفش های تقلبی نایک جعبه ندارند و با کیسه ی پلاستیک به فروش می رسند و یا اصلا هیچ نوع بسته بندی ای ندارند. کفش های تقلبی ای هم که با جعبه فروخته می شوند را می توان به راحتی تشخیص داد. این جعبه ها با مقوای بازیافتی تولید می شوند و یا چسب از گوشه های جعبه بیرون زده است.

ویژگی های فیزیکی را چک کنید

کفش نایک اصل در مقایسه با کفش های تقلبی، فوق العاد نرم تر است و رنگ خاکستری تری دارد. این خاکستری تر بودن رنگ به این دلیل است که کفش های اصل نایک از چرم واقعی، ساخته می شوند نه چرم مصنوعی. روی لژ کفش های نایک تقلبی به دلیل پروسه ی تولید ضعیفشان، نقطه های قابل مشاهده ای وجود دارد.

بند ها را چک کنید. کفش های نایک اصل، به صورت کامل بند شده اند اما کفش های نایک تقلبی با عجله بند شده و سوراخ هایی را جا انداخته اند.

شماره ی SKU روی جعبه ی کفش را با شماره ای که در داخل کفش است، تطابق دهید

هر جفت کفش که در کمپانی نایک تولید می شود یک شماره ی SKU دارد که این شماره با شماره ای که بر روی جعبه ی آن هک شده، تطابق دارد. اگر این شماره ها در کفش و جعبه اش با هم تطابق ندارند و یا اصلا کفش شما این شماره را ندارد، قطعا کفشی که خریدید تقلبی است.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .