ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

راهنمای کامل برای انتخاب شلوار مردانه در پاییز و زمستان ۲۰۱۶

۲۴f13dfd02fd46bd71a7e0abea42e3b3

یک جفت شلوار تازه می‌تواند کمد لباس شما را متحول کند و فرصت تغییر را برای شما فراهم کند. حالا فرقی نمی‌کند اگر شلوار شما کهنه شده است و قصد خرید دارید یا اینکه به بازار آمده‌اید تا یک تغییری در ظاهر خود بدهید امروز برای شما یک فهرست برای انتخاب شلوار مناسب را آماده کرده‌ایم.

.

شلوار تنگ

شلوارهای تنگ دیگر فقط متعلق به جوان‌ها نیستند و همه حتی مسن‌ترها نیز سعی می‌کنند پاهای خود را درون‌شان جای دهند. اما ذکر چند نکته در انتخاب آنها ضروری است.

اول اینکه سعی نکنید سراغ شلواری بروید که پاهای شما درونش جا نمی‌شود چرا که ممکن است به جریان گردش خون در ران‌های خود آسیب برسانید. اندازه خود را بدانید و شلواری را انتخاب کنید به خوبی ران‌های شما را در آغوش بگیرد و فشاری را به بدن وارد نکند.

حالا فرقی نمی‌کند شما این ظاهر را با یک جفت پوتین چلسی یا یک جفت کتانی چاک تیلور ست کنید، شلوارهای تنگ مد امسال هستند و با وجود برندهای باکلاسی مثل سنت لورانت و بالمین که به این مد وفادار مانده‌اند برای ما هم سخت خواهد بود تا دست رد به سینه آنها بزنیم.

شلوارها

شلوار راسته

آیا پاهای شما بی‌حس شده‌اند و از این موضوع خسته شده‌اید؟ یا شاید علاقه دارید بچه‌دار شوید؟ پس شلوارهای تنگ را فراموش کنید و سراغ شلوار راسته بروید.

این مد آنقدر خوب است که می‌شود آن را با یک پیراهن یا بلیزر ترکیب کرد اما از شلوارهای تنگ بیشتر معمولی هستند پس نمی‌توانید در انتخاب آنها اشتباه کنید. اگر تا حالا یک جفت شلوار انتخاب نکرده‌اید شروع فصل پاییز زمان مناسبی است برای اینکه این شلوارهای همه کاره را به کمد لباس‌های خود راه بدهید.

مدل‌های خیابانی این شلوار در ترکیب با پیراهن‌ها، کت‌های بامبر و تی‌شرت‌‌ها چندین فصل است که در بازارها به فروش می‌روند. بنابراین شما هم با مدل شلوارهای راسته این پسرعموهای شلوار‌های تنگ به راحتی صمیمی خواهید شد.

برای ایجاد یک ظاهر هوشمندانه و البته بیشتر محافظه‌کارتر از خیاط‌های خیابان سویلرا لندن الهام بگیرید. یک جفت شلوار راسته برای سال‌ها می‌تواند همراه وفادار شما باشد حالا فرقی نمی‌کند آنها را با یک بلیزر و کفش بنددار مانک جفت کنید یا یک جفت کفش بدون جوراب استن اسمیت. می‌بینید که شما انتخاب‌های مناسب زیادی را خواهید داشت.

شلوارها

شلوار گشاد

وقتی بدنبال طرح‌های ساده اسکاندیناوی باشید اینجا جایی است که شما شلوارهای گشاد را پیدا خواهید کرد. شلوارهای گشاد در چند فصل گذشته خیلی مورد علاقه بوده‌اند چرا که بسیاری از نام‌های مشهور از آسترید اندرسون تا کریگ گرین از آنها در قلب مجموعه‌های خود استفاده کرده‌اند. بنابراین بی‌دلیل نیست که اشتها به این نوع مد در حال انفجار است و حتی افرادی با پاهای لاغر هم کم کم به سمت آن کشیده می‌شوند.

ساده‌گرا و عملگرا‌ بودن این طراحی است که آن را به یک مدل جادار تبدیل کرده است. این مد قدرتمندی است که یک ظاهر منحصر به فرد می‌دهد پس اجازه بدهید تا با استفاده از رنگ‌های خنثی در دیگر نقاط ظاهر‌تان، شلوار شما حرف خود را بزند.

وقتی نوبت به انتخاب جفت مناسب برای شکل بدن شما می‌رسد باید بدانید افراد لاغر و بلندتر با این تیپ بسیار سازگارترند. اما اگر شما قدکوتاه‌تر هستید سراغ انواع مخروطی و گشاد شلوار بروید.

شلوارها

شلوارهای مخروطی و پاچه بسته

یک اتفاق شگفت‌انگیز امسال روی داده است. شلوارهای راحتی و ورزشکاری برای محیط‌های کاری هم مناسب شده‌اند. با تشکر از وسواس فرهنگی ما به ورزش و محصولاتی از طراحانی مثل: کتوایلر و نصیر مظهر که روی مد ورزشی تمرکز کرده‌اند، جای تعجب نیست که شلوارهای مخروطی و پاچه بسته دوباره تبدیل به نورچشمی صحنه‌های امسال شده‌اند.

این برای شلوار شما به چه معناست؟ خوب، دیگر لازم نیست مرتب به دنبال انتخاب شلوار‌های جین و کتان باشید حالا شما می‌توانید کلی انتخاب دیگر هم داشته باشید.

وقتی نوبت به استایل دادن به یک جفت شلوار مخروطی و پاچه بسته می‌رسد شما می‌توانید آنها را با یک جفت کتانی یا یک سویی‌شرت گشاد بپوشید یا اینکه با یک پیراهن دکمه‌دار و یک اورکت پشم شتر.

شلوارها

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .