ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

راهنمای ست کردن کت و شلوار با رنگی متفاوت

۳cc3ea028ec2c5bc49d14fb381a9929f

یکی از مهم ترین مواردی که هر مردی باید در مورد آن اطلاعات داشته باشد، نحوه پوشیدن کت و شلوار است. و انکه چگونه رنگ های مختلف را باهم ست کند. روش صحیح پوشیدن کت و شلوار با رنگی متفاوت عنوان مقاله ای است که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود.

.

بنفش رنگی نیست که به طور سنتی به عنوان رنگ کت و شلوار رسمی آقایان باشد. حالا بنفش نه، بادمجانی، بورگاندی، گوجه ای، رنگ لعل، و یا ماوی. اما همه ی این ها از ارزش این حقیقت کم نمی کند که اگر شما آن را به درستی و با اصول بپوشید کاملا هم عادی و ایده آل به چشم می آید و مشکلی ندارد. شاید پوشیدن یک کت گوجه ای، در همان قدم اول شما را در جایگاه یک فرد فوق مدرن قرار دهد چرا که کمی متفاوت است و طول می کشد تا چشم همه به آن عادت کند، ولی آقایانی که اصول اولیه ی کت و شلوار پوشیدن را می دانند از تست کردن هر گونه از این رنگ ها هراسی ندارند.

برای در امان ماندن از شکل بچه گانه ی این رنگ ها، کمی شدت این رنگ ها را کم کنید مثلا زیتونی یا شرابی بپوشید. ولی به دلیل اینکه هنوز هم رنگ کت شما خیلی تو چشم است سعی کنید پیراهن، کفش ها، پوشت و حتی ساعت خودتان را خیلی ساده انتخاب کنید. پیراهن شما باید خیلی ملایم تر و بی صدا تر از بنفش کتتان باشد. منظور ما از ساده، خسته کننده نیست. سعی کنید مثلا کت بنفش را با کتانی های قهوه ای روشن ست کنید.

 

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .