ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

راهنمای خرید کت و کاپشن

۲cc16393ec8cbc5ece3c02a1da1f0778

در  اواخر فصل پاییز قرار داریم و هوای این روزهای ایران به‌ شدت سرد شده است، و کم‌کم وارد فصل زمستان یعنی برف و سرما می‌شویم. در طی سالیان گذشته برف و سرما در ایران به اوج خودش رسیده است و مناطقی که تاکنون برف به خود ندیده بودند هم دچار سرمای فلج‌کننده شده‌اند.

.

ازآنجایی‌که تجربه نشان داده است با وجود پاییز سرد همیشه زمستان سردتری درراه است، تصمیم داریم در دو نوع از پوشش اصلی بانوان در این روزهای سرد یعنی پالتو و کاپشن زمستانی که عمدتاً موردتوجه همه هستند مقایسه ای داشته باشیم تا شما بتوانید با چشم‌باز انتخابتان را انجام دهید. همراه ما و مقایسه‌ی این سپر مبارزه با دمای زیر صفر در روزهای آینده باشید.

در پالتوها و کت‌هایی که بلند هستند، باید نکاتی همانند وزن آن‌ها موردتوجه قرار گیرد. همچنین این کت‌های بلند برای روزهای خیلی سرد توصیه می‌شود. این کاپشن‌ها این ویژگی را دارند که می‌توانند هوا را در میان خودشان و بدن شما محبوس کنند تا گرمای کمتری از دست بدهید و همچنین سرمای کمتری وارد بدن شما بشود، این کاپشن ها کمک می‌کند که همیشه شما در گرما باشید. زمانی که هوای سرد از پایین این کاپشن‌ها وارد می‌شود تا به تنه‌ی شما برسد گرم می‌شود و باعث می‌شود شما بیشتر احساس گرما داشته باشید. نکته‌ای که در مورد این کاپشن هاوجود دارد این است که نباید آن را در روزهای بارانی و برف شدید بپوشید، زیرا که معمولاً بدون عایق هستند. پس زمانی که با سرمای زیاد و کولاک مواجه هستید بهتر است فکر استفاده از این کاپشن ها را کنار بگذارید.

برخلاف کاپشن‌های بلند این کاپشن‌های کوتاه در خودشان عایق‌های حرارتی و رطوبتی مناسبی دارند. این کاپشن‌ها از الیافی ساخته می‌شوند که در مقابل رطوبت هم می‌توانند مقاومت بالایی  از خودشان نشان دهند. بر اساس گفته‌ی حرفه‌ای‌ها، الیاف این کاپشن‌ها با جذب رطوبت هم خاصیت عایق بودنشان را از دست نمی‌دهند. البته میزان این رطوبت هم‌مقدار مشخصی دارد. این کاپشن‌ها حتی اگر کاملاً خیس هم شده باشند به شما در گرم ماندن کمک خواهند کرد. این کاپشن‌ها برخلاف پالتوهای بلند دوام و تراکم بالاتری دارند. کت‌های بلند برای آب‌وهوای یخبندان و سرمای شدید اصلاً مناسب نیستند. برخلاف کاپشن‌های پر که برای روزهای سرد کاملاً مناسب هستند.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .