ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

راهنمای خرید کتانی ورزشی

۵۲۷۳۸۵۵۲۶۶۷e33eb1fba35383a2da217

پیدا کردن مناسب ترین کفش از بین انتخاب های متنوعی که در پیش روی شماست کارآسانی نیست برای اینکه مطمئن بشید که پاهاتون هنگام راه رفتن راحت هستند پس باید کفشی را انتخاب کنید که انگشتان و پاشنه پای شما در آن احساس راحتی کنند.

.

در زیر ۶ استراتژی مهم را که توسط آن می توانید یک انتخاب مناسب داشته باشید را برای شما در نظر گرفته است با ما همراه باشید تا راه های انتخاب کتانی مناسب را به شما آموزش دهیم.

 ۱- پاشنه

پاشنه کفش باید خوب و راحت باشد ولی نه تنگ. شما می توانید کفشتان را بنددار کنید؛ ولی باید طوری این کار را بکنید که بتوانید به راحتی پایتان را از آن بیرون بیاورید. این کار باعث می شود که هنگام راه رفتن محکم گام بردارید.

۲- پشت پا

کفش باید طوری باشد که پشت پا و اطرافش راحت و نرم باشد و نباید تنگ باشد.

۳- عرض کفش

پای شما باید به راحتی قادر به حرکت از سمتی به سمت دیگر باشد ولی نباید از لبه ی کفی بگذرد. شما باید حواستان به راحت بودن کفش در پهن ترین قسمت پا باشد. اگر کفش در این قسمت خیلی تنگ باشد احساس فشار بر روی انگشت کوچک پای خود می کنید که می تواند آزار دهنده باشد.

۴- طول کفش

اگر کفش شما به اندازه کافی فضا نداشته باشد که به انگشت شستتان فشار بیاید (طول کفش کم باشد) پس مطمئنا در طول یک پیاده روی طولانی پای شما متورم میشود. کفش باید طوری باشد که انگشتان پا ازادانه بتوانند تکان بخورند.

۵- انعطاف

در هنگام خرید کفش باید به انعطاف پذیری آن نیز توجه کنید. شما می توانید اینکار را با نگه داشتن پاشنه کفش در دستتان و فشار دادن نوک آن به سمت بالا انجام دهید.کفش باید در همان امتدادی که پای شما خم میشود انعطاف داشته باشد و خم شود. یک نقطه انعطاف پذیری نادرست که در وسط کفش قرار می گیرد می تواند باعث درد قوس پا یا التهاب کف پایی شود.

۶- احساس

در نهایت کفشی انتخاب کنید که بتوانید در آن احساس راحتی کنید زیرا فقط داشتن معیار ها کافی نیست احساسی که شما نسبت به کفش دارید می تواند کفش را به یک کفش قابل استفاده در تمام مکان ها قرار دهد.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .