ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

راهنمای خرید نیم بوت های زمستانه و پاییزی

dc6a34cddcdc355994851dd7b6faf2ee

نیم بوت‌ها بهترین نوع کفش‌های زمستانی هستند. اصلا میدونین چرا؟ اولا پا کردن و از پا در‌آوردن ‌آن‌ها بسیار راحت است؛ البته این راحتی برای همه‌ی نیم بوت‌ها صادق نیست اما در مقایسه با دیگر کفش‌های زمستانی مانند بوت‌های بلند و یا انواع دیگر، این راحتی نسبی واقعا یک مزیت به حساب می‌آید.

.

دوما می‌توان به راحتی و با خرید اینترنتی آن‌ها را سفارش داد. 

تنها نگرانی‌ای که در خرید اینترنتی نیم بوت‌ها وجود دارد این است که آیا به سایز پای شما می‌خورد یا نه و دیگر لازم نیست نگران سایز ران یا ساق پا بود. (در مقایسه با بوت‌ها خریدشان راحت‌تر است.)

به خاطر همین، ما تصمیم گرفتیم که شما را با بهترین و پرفروش‌ترین نیم بوت‌های این فصل آشنا کنیم تا خرید اینترنتی راحت‌تری را داشته باشید. در لیست ما همه نوع نیم بوتی پیدا می‌شود و برای همه‌ی سلیقه‌ها تهیه شده است. از نیم‌بوت‌های مشکی و سیاه و سفید گرفته تا طلایی و نقره‌ای و حتی نیم‌بوت‌هایی با طرح پوست حیوانات! شما حتی می‌توانید نیم ‌بوت‌هایی را سفارش دهید که پاشنه‌دار هستند یا ساق کوتاهی دارند. همه‌ی این انتخاب‌ها، از بهترین‌های این فصل هستند پس نگران نباشید و اگر قصد خرید اینترنتی نیم بوت را دارید با ما همراه باشید.

اگر امسال به دنبال یک نیم بوت با مچ بلند و ظاهری شیک و فریبنده و در عین حال ساده هستید این مدل را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

مارک این نیم بوت فاینری لاندن (Finery London) است و می‌توانید آن را به قیمت ۱۳۵ پوند ( ۵۳۴ هزار تومان) خریداری کنید.

بعضی از اوقات، تنها چیزی که تیپ شما را تکمیل می‌کند یک جفت نیم‌ بوت نقره‌ای است؛ اما در خرید این نیم بوت دقت داشته باشید و اگر واقعا از آن استفاده می‌کنید آن را بخرید.
مارک این نیم بوت ریور آیلند (River Island ) است و می‌توانید آن را به قیمت ۴۵ پوند (۱۷۸ هزار تومان) خریداری کنید.

رنگ نارنجی-قهوه‌ای این نیم بوت ظاهری متفاوت با نیم بوت‌های معمولی مشکی دارد و ظاهری شیک به شما می‌دهد.

مارک این نیم بوت رین (Reine) است و می‌توانید آن را به قیمت ۲۴۳ پوند (۹۶۲ هزار تومان) خریداری کنید.

برند زارا (zara) هم ابتکار خود را در طراحی نیم‌ بوت‌هایش به کار برده و از پاشنه‌ی طرح چوب استفاده کرده تا ظاهری بسیار متفاوت و خاص به این کفش بدهد. می‌توانید این نیم بوت ساق بلند را به قیمت تقریبی ۱۰۰ پوند (۳۹۶ هزار تومان) خریداری کنید.

بعضی از مواقع داشتن یک نیم بوت با مچ کوتاه مفید است و به شما اجازه می‌دهد که جورابتان را نشان دهید و تیپ خودتان را کامل کنید. می‌توانید این نیم بوت‌های مچ کوتاه را  به قیمت ۳۷۹ پوند خریداری کنید.

برند دکتر مارتنز (Dr. Martens) با اضافه کردن یک لایه چرم و سوراخ‌های بیشتر به این نیم بوت کلاسیک، ظاهر جدید و زیبایی به آن داده است. می‌توانید این نیم بوت چند چشمی را به قیمت ۱۳۵ پوند (۵۳۴ هزار تومان) خریداری کنید.

پاشنه‌ی قرمز و مخملی این نیم بوت حالت فانتزی جالبی به آن داده و آن را برای مکان‌های غیر رسمی مناسب کرده است.

می‌توانید این نیم بوت چرم مشکی و پاشنه‌ی مخمل را به قیمت ۸۵۵ پوند خریداری کنید. (لطفا برای نیم‌بوت خود دزد گیر نصب کنید)

این برند، مهارت خاصی در طراحی نیم بوت‌های قوس‌دار دارد و تا به حال فروش خوبی داشته است. این نیم بوت هم مستثنا از این قاعده نیست و طرفداران خاص خودش را دارد. می‌توانید این نیم بوت را به قیمت ۴۳۵ پوند (نزدیک به ۲ میلیون تومان) خریداری کنید.

هر چند وقت یکبار، بوت‌هایی که از پوست مار تهیه شده‌اند دوباره مد می‌شوند و ظاهرا در این فصل، دوباره روی کار آمده‌اند. این نیم بوت هم گزینه‌ی دیگری برای شما است تا به نیم‌ بوت‌های مشکی همیشگی‌تان تنوع جدیدی بدهید.

می‌توانید این نیم بوت را به قیمت ۸۹ پوند (۳۵۲ هزار تومان) خریداری کنید.

این نیم بوت‌های برند گوچی (Gucci)، ظاهری کلاسیک دارند اما جزئیات سبز و قرمزی که به این کفش اضافه شده، آن‌ را از حالت خسته کننده‌ی همیشگی درآورده و ظاهری شیک به آن داده است. می‌توانید این نیم بوت چرم را به قیمت ۶۳۰ پوند (تقریبا ۲.۵ ملیون تومان) خریداری کنید.

این نیم بوت مشکی، مانند همه‌ی نیم بوت‌های مشکی همیشگی نیست چون زیپ آن از سر انگشتان شروع شده و تا بالای مچ ادامه پیدا می‌کند و ظاهری جدید به این نیم بوت می‌دهد. می‌توانید این نیم بوت چرم را به قیمت ۱۴۶ پوند (۵۷۸ هزار تومان) خریداری کنید.

شاید باور نکنید اما این نیم بوت‌ها سرمه‌ای هستند نه مشکی. می‌توانید این نیم بوت مخمل را به قیمت ۱۰۶ پوند (۴۱۹ هزار تومان) خریداری کنید.

نیم بوت‌های چلسی (Chelsea) هیچ وقت از مد نمی‌افتند. این نیم بوت هم یک مدل سنتی است که مدل‌های قدیمی را به یاد ما می‌اندازد.  می‌توانید این نیم بوت جیر را به قیمت تقریبی ۶۰ پوند (۲۳۷ هزار تومان) خریداری کنید.

با استفاده از این نیم بوت‌های عجیب، می‌توانید ظاهری غیر معمول و جالب برای خودتان بسازید. می‌توانید این نیم بوت‌های چرم را به قیمت ۶۰ پوند (۲۳۸ هزار تومان) خریداری کنید.

اگر در انتخاب بین رنگ طلایی و نقره‌ای مشکل دارید به سراغ این نیم بوت بروید. رنگ این کفش چیزی بین طلایی و نقره‌ای است. می‌توانید این نیم بوت گران قیمت را به قیمت ۷۳۵ پوند (تقریبا ۳ میلیون تومان) خریداری کنید.

اگر به دنبال یک نیم بوت معمولی هستید این مدل برای شما بسیار مناسب است.

می‌توانید این نیم بوت مشکی را به قیمت ۶۹ پوند (۲۷۳ هزار تومان) خریداری کنید.

برند پرادا (Prada) همیشه مدل‌‌های عجیبی طراحی می‌کند و این نیم بوت هم از مدل‌های خاص این برند به حساب می‌آید.

می‌توانید این نیم بوت عجیب ولی جالب را به قیمت ۷۹۰ پوند (تقریبا ۳ میلیون تومان) خریداری کنید.

اگر به دنبال یک نیم بوت ضد آب برای روز‌های بارانی و برفی می‌گردید، این نیم بوت می‌تواند برای شما مناسب باشد.

می‌توانید این نیم بوت ضد آب را به قیمت ۹۵ پوند (۳۷۶ هزار تومان) خریداری کنید.

این نیم بوت با مچ بلند که از طراحی‌های مریم نصیر زاده است، رنگ طلای قشنگی دارد و به قیمت ۴۹۵ پوند (تقریبا ۲ میلیون تومان) به فروش می‌رسد.

در مورد این نیم بوت طرح وسترنی چه فکر می‌کنید؟ جالب است، نه؟

می‌توانید این نیم بوت چرمی و عجیب را با قیمت تقریبی ۱۰۰ پوند (۳۹۵ هزار تومان) خریداری کنید.

اگر هنوز نمی‌دانید که کدام نیم بوت را انتخاب کنید به این مورد توجه کنید. این نیم بوت ظاهری شیک و زیبا دارد و مچ آن مقداری بلند است. می‌توانید این نیم بوت را با قیمت ۲۹ پوند (۱۱۴ هزار تومان) خریداری کنید.

و در نهایت این نیم بوت از برند الکساندر ونگ (Alexander Wang) را بررسی می‌کنیم که ظاهری جالب و مچی بلند دارد. این نیم بوت کفش‌های اسکیمو‌ها را تداعی می‌کند. می‌توانید این نیم بوت را با قیمت ۴۰۵ پوند (۱.۶ میلیون تومان) خریداری کنید.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .