ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

راهنمای خرید لباس برای کودکان

dabc434549d80d8d09e61e03ac4a4c32

اگر می‌خواهید برای کودکتان لباس بخرید، قبل از رفتن به خرید باید بدانید که چه چیزهایی را می‌خواهید برای او بخرید.

.

فروشگاه‌های پوشاک کودکان، دارای تنوع زیادی در مدل‌ها و رنگ‌های لباس هستند و شما گزینه‌های زیادی برای انتخاب دارید. توضیحات پائین، به شما کمک می‌کند تا همیشه بتوانید لباسی با سایز و مدل مناسب برای کودکتان بخرید:

۱- سن کودک خود را در نظر بگیرید: سایز لباس کودکان متناسب با سن آن‌ها است؛ برای مثال، یک کودک ۷ ساله، باید لباس سایز ۷ بپوشد.

۲- اگر هنگام خرید لباس، کودکتان همراهتان نبود، در فروشگاه به سایز کودکانی که در آن جا حضور دارند و هم سن فرزند شما هستند، توجه کنید: به مدل لباس و همچنین سایز آن‌ها توجه کنید و برای کودکتان لباس بخرید.

۳- بر اساس بودجه مالی خود، مکانی که می‌خواهید برای خرید لباس به آن جا بروید و همچنین جنس لباس کودکتان را انتخاب کنید: قیمت اجناس در فروشگاه‌های ارزان‌قیمت، مناسب است، اما کیفیت و تنوع لباس‌ها در آن جا زیاد نیست. به علاوه، زمان زیادی را باید صرف گشت و گذار در آن‌ها و پیدا کردن لباسی مناسب بکنید؛ در مقابل، قیمت لباس در فروشگاه‌های برند و گران قیمت، بالا است اما اکثر لباس‌های آن‌ها باکیفیت است و تنوع اجناس آن‌ها زیاد است.

۴- در بین اجناس موجود در فروشگاهی که برای خرید به آن جا می‌روید، به دنبال لباس باشید و اگر مدل، طرح و یا لباس خاصی مد نظرتان بود و در آن فروشگاه موجود نبود، آن را فراموش کنید.

۵- اگر به طور همزمان برای بیش از یک فرزند خود لباس می‌خرید، مواردی که می‌خواهید آن‌ها را خریداری کنید را از قبل یادداشت کنید تا در فروشگاه چیزی را فراموش نکنید و سایز اشتباه نخرید.

۶- مطمئن شوید که لباس، دقیقا سایز کودکتان باشد: برای مثال اگر کودک ۴ ساله شما کمی تپل است، در ابتدا لباس سایز ۴ را تن کودکتان کنید تا آن را امتحان کند؛ اگر برای او کوچک بود، یک سایز بزرگتر برای او بخرید. لباس انتخابی برای کودکتان را ارزیابی کنید؛ اگر لباس دقیقا اندازه کودکتان بود، در آخر ببینید که آیا قیمت آن نیز برای شما مناسب است و یا خیر.

۷- اگر لباسی را نخواستید، آن را داخل قفسه‌ای که در کنار اتاق‌های پرو قرار دارد، بگذارید و یا آن را به یکی از فروشندگان آن فروشگاه تحویل دهید و به او بگوئید که مایل نیستید آن لباس را بخرید؛ خود او، را لباس را دوباره تا می‌کند و سرجایش قرار خواهد داد.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .