ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

راهنمای بلندتر شدن قد در عکس‌ها بدون کفش پاشنه بلند

e5979f6514c1887179033c613e3a4b50

این روزها عکس‌ها به اندازه‌ی هزاران کلمه یا حداقل چند لایک ارزش دارند. قد، به ویژه در عکس برای بعضی افراد مهم است. با ما همراه باشید تا رازهایی را برای بلندتر شدن در عکس‌ها با شما در میان بگذاریم.

.

قرار دادن یک دست بر روی سرتان

ببینید نمی‌گوییم در همه‌ی عکس‌ها بازویتان را بالا ببرید اما قرار دادن یک دست‌تان روی سر یا گرفتن لبه‌ی کلاه‌تان کمی به قد شما اضافه کرده و نگاه‌ها را به سمت بالا می‌کشد.

ایستادن روی نوک انگشتان پا

ممکن است احمقانه به نظر برسد اما درست است؛ حتی اگر پاهایتان در قاب است، اگر روی نوک انگشتان پایتان بایستید بلندتر می‌شود. اما توجه کنید که مثل عکس‌های مهدکودک گردن‌تان را نکشید.

کشیدن شانه‌ها به عقب

حالت ایستادن خوب یکی از مهم‌ترین عواملی است که به شما کمک می‌کند در عکس‌ها کشیده‌تر به نظر برسید. وانمود کنید رشته‌ای به بالای سرتان بسته شده، سپس شانه‌هایتان را به عقب بچرخانید. به همین سادگی.

قرار دادن یک پا بر روی دیگری

به جای صاف ایستادن و قرار دادن پاها در کنار هم، یک پایتان را روی پای دیگر بگذارید. با این کار کمی خطای دید ایجاد می‌شود و بلندتر و باریک‌تر به نظر می‌رسید.

قرار دادن پایین‌تر دوربین

نه منظورمان این نیست مانند عکس‌های سلفی دوربین را زیر چانه قرار دهید، اما دوربین را پایین قرار داده و به سمت بالا تنه‌تان تنظیم کنید به این ترتیب فاصله‌ی سر تا لنز دوربین زیاد شده و شما بلندتر به نظر می‌رسید.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .