ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

راهنمای انتخاب و خرید انواع گوشواره های حلقه ای

koshaly.com_406

گوشواره های آویز، منگوله دار، صدفی و میخی از انواعی بودند که در سال های اخیر محبوبیت داشتند. اما به تازگی مد به جایی بازگشته است که برای اکثر ما آشناست: گوشواره حلقه ای. بله این ها ترند امسال هستند که توسط کلارا بو، ویکتوریا بکهام و ژرژ بیزه کارمن استفاده می شدند و حالا ما آن را در استایل سلبریتی هایی چون جنیفر لوپز و ریحانا می بینیم.

کاردی بی، هیلاری بالدوین و ریحانا همه از طرفداران گوشواره حلقه ای هستند که در مدل ها و سایزهای مختلفی وجود دارد.

راهنمای انتخاب و خرید انواع گوشواره های حلقه ای

مدل اسلیپر
قطر متوسط: کمتر از ۵ میلی متر

این گوشواره حلقه ای برای نوزادان گزینه مناسبی هستند و آنقدر ظریفند که انگار هیچ حلقه ای وجود ندارد! اگر از گوشواره های تکراری خسته شده اید و می خواهید مدلی ساده و خاص انتخاب کنید، اسلیپر انتخاب خوبی است. به شما پیشنهاد می کنیم با پیرسینگ، دو یا سه جفت از این گوشواره حلقه ای را در استایل خود استفاده کنید تا جذاب تر دیده شوید. از نظر بیانیه های مد این ها ریز اما تاثیرگذار هستند!

راهنمای انتخاب و خرید انواع گوشواره های حلقه ای

مدل حلقه میدی (متوسط)
قطر متوسط: ۴۰ میلی متر

این گوشواره حلقه ای بسته به نگرش شما می تواند شیک و کلاسیک یا خیلی چشمگیر و افراطی باشد. من شخصا عاشق این گوشواره های حلقه میدی هستم و هر روز از آن ها استفاده می کنم. این گوشواره ها را می توانید با استایل ساده ای مثل تیشرت سفید و شلوار جین بپوشید و از هماهنگی استایلتان لذت ببرید.

راهنمای انتخاب و خرید انواع گوشواره های حلقه ای

مدل حلقه The Coke can (قوطی فلزی کوکا)
قطر متوسط: ۶۵ میلی متر

گوشواره های جنیفر فیشر ، طراح معروف که توسط میشل اوباما و جنیفر لوپز هم استفاده شده است، اندازه ای برابر درب یک قوطی فلزی کوکا دارد. هر چند گوشواره حلقه ای برند جنیفر فیشر بسیار گران قیمت بوده و در سایت خودش فروخته می شود، اما گوشواره های قوطی فلزی کوکا در مغازه های معمولی هم پیدا می شوند!

این مدل گوشواره بزرگ اما زیباست و وقتی میشل اوباما آن را استفاده کرده است، تردیدی برای شما باقی نخواهد ماند.

راهنمای انتخاب و خرید انواع گوشواره های حلقه ای

مدل حلقه روی شانه
قطر متوسط: ۱۲۰ میلی متر

مدل محبوب کندال جنر، ریحانا و ویکتوریا بکهام در سال حدودا ۲۰۰۳٫

این مدل گوشواره به قدری بزرگ است که تا روی شانه هایتان می رسد و دلیل نام گذاری این مدل نیز همین می باشد. به نظر بعضی ها، این گوشواره ها بیش از حد بزرگ است اما اگر آن را امتحان کنید خواهید دید که با هودی و موهای دم اسبی بالا، عالی خواهد بود؛ هرچند مراقب باشید که در کجا این گوشواره ها را استفاده می کنید؛ چون بهرحال بحث برانگیز خواهد بود.

راهنمای انتخاب و خرید انواع گوشواره های حلقه ای

مدل دو حلقه ای
قطر متوسط: متغیر

حلقه های این گوشواره سایزهای متفاوتی دارند اما همه در شکل گرد و جنس طلا یا نقره مشترک هستند. حلقه ی داخلی می تواند مربع، منحنی یا یک طرح بی شکل باشد؛ به همین دلیل این مدل گوشواره حلقه ای برای کسانی مناسب است که می خواهند خودشان طرح خاص گوشواره شان را انتخاب کنند.

 

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .