ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

راهنمای انتخاب شلوار جین را متناسب با اندام

۲۲۵ced49b5d606fd924d5e5beb129bf3

شما با پوشدن یک شلوار جین مناسب می توانید اندامی زیبا و متناسب داشته باشید.شما با انتخاب یک شلوار جین مناسب می توانید معایب اندام تان را بپوشانید .

.

همه‌ی ما اهمیت داشتن یک شلوار جین مناسب را درک می‌کنیم. یک شلوار جین مناسب شما را خوش‌اندام تر نشان داده، جذاب‌تر کرده و درنهایت حالتان را بهتر می‌کند. بااین‌حال، یافتن این شلوار جین در صورت نداشتن اندامی شبیه به یک مدل حرفه‌ای، کمی دشوار است.

دنیای واقعی زنان، با وجود اندام‌های مختلف، نیازمند لباس‌هایی با اندازه‌های متفاوت است. به همین خاطر به سراغ دسته‌بندی انواع شلوارهای جین، برای اندام‌های مختلف رفته ایم. با ما همراه شده تا شلوار مناسب خود را بیابید.

تنه‌های کشیده

زنان با بالاتنه‌های کشیده، لزوماً افراد قد بلندی نیستند. آن‌ها تنها از قسمت میانی کشیده‌تری برخوردار بوده که یافتن یک شلوار جین مناسب که کاملاً به اندام آن‌ها بنشیند را دشوار می‌کند. در این زمان بهتر است که به دنبال شلوارهایی با کمر خیلی بلند و یا شلوارهایی با طول بلندتر باشید.

قد بلند

برای زنان قدبلند، یافتن یک شلوار جین که فاصله‌ی بین مچ پا تا بالای ران را زشت نشان ندهد، بدون رفتن به یک فروشگاه خاص دشوار است. کارشناسان ما شلوارهایی را پیشنهاد می‌دهند که خیلی بلند بوده و چین‌های بالای آن عمداً کمتر باشند.

تنه‌های کوتاه

زنانی با تنه‌های کوچک‌تر، لازم است تا شلواری با قسمت ران تنگ‌تر و کمر کوتاه‌تر را انتخاب کنند. با این کار، قسمت میانی بدن آن‌ها کمی بلندتر نشان داده می‌شود.

افراد با باسن کوچک

یک شلوار لی مناسب می‌تواند این مشکل را هم برطرف کند. به دنبال شلواری با جیب‌های بزرگ‌تر باشید تا با این کار قسمت پشت خود را بیشتر پوشش داده و فرم بهتری به آن بدهید.

اندام ظریف

زمانی که صحبت از شلوار جین می‌شود، بزرگ‌ترین مشکل مسئله‌ی قد است؛ اما اگر فرد خیلی هم ظریف باشد، مشکل اندازه نبودن کمر هم به آن اضافه می‌شود. به دنبال شلوارهای تیره‌رنگ با اندکی چین در جلوی آن باشید تا با این کار کمی خود را قد بلند تر نشان دهید.

افراد با شکم بزرگ

اگر شکم شما کمی بزرگ‌تر از اندازه‌ی دلخواه است، یک شلوار با کمر بلندتر (high-rise) و کمی گشادتر را انتخاب کنید تا در عین پوشش دادن شکم، راحت‌تر هم باشید.

پلاس سایز

شلوارهای تیره، کمی گشاد همراه با کمرهای متوسط تا بلند، پاهای شما را کشیده‌تر نشان داده و ظاهر کلی شما را بهتر می‌کنند.

افراد با باسن‌ بزرگ

مطمئن شوید که از شلوارهای خیلی تنگ با کمر کوتاه (low-rise) که اندام شما را بد نشان می‌دهند دوری می‌کنید. در عوض به سراغ شلواری آزاد همراه با قسمت کمر بلندتر بروید.

افراد با ران‌های بزرگ

حرف ما با زنانی با ران‌های عضلانی است. زمانی که تناسبی میان ران‌ها و کمر شما وجود ندارد، چیزی که می‌تواند مشکل شما را حل کند شلوار جینی کاملاً راسته است.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .