ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

راز زیبایی و تناسب اندام ” ایرینا شایک “

۴a606feeb074f807e1a3d37a1e32f62f
ایرینا شایک مدلینگ مشهور روسی و نامزد سابق کریستسن رونالدو یکی از ستاره هایی است که از تناسب اندام و زیبایی خاصی برخوردار است . رازی ساده اما موثر پشت این تناسب اندام نهفته است که “ایرینا شایک” بازگو می کند.

.

ایرینا شایک نامزد سابق کریستین رونالدو به دلیل داشتن تناسب اندام ، یکی از بهترین مدلینگ های جهان نام گرفته است و او جزو معدود ستاره هایی است که بدون آرایش مقابل لنز دوربین عکاسان می ایستد. برای بسیاری ای سوال مطرح می شود که آیا جراحی و یا اقدامات خاصی این جذابیت را ایجاد کرده است و یا عادات و رفتارهای غذایی و ورزشی دلیل این زیبایی و تناسب اندام است.
ایرنا شایک ۲۸ ساله ، نامزد سابق کریستین رونالدو یک سوپر مدل روسی است که به تناسب اندام و سلامت خود اهمیت بسیاری می دهد چرا که به دلیل مدلینگ بودنش باید از تناسب اندام مناسب برخوردار باشد.

او در مصاحبه ای با یک مجله ی زیبایی و تناسب اندام گفت:

من همبرگر و ناگت مرغ می خورم و بدون آرایش روبروی دوربین عکاسان می ایستم و همه ی اینها را مدیون ورزشهایی هستم که به کمک مربی ام انجام می دهم.
در حاشیه ی فیلم هرکول او رژیم غذایی و برنامه ورزشی اش را لو داد.
ایرنا شایک گفت:
من تقریبا هر چه را که دوست دارم می خورم ولی متعاقبا ورزش های سنگین بسیاری انجام می دهم. شما هرگز نمی توانید بدون هیچ تلاشی مقابل آینه با ایستید و تناسب اندام و زیبایی خود را ببینید مگر اینکه خود را با حرکات ورزشی خسته کرده باشید.

راز تناسب اندام ایرینا شایک

او راز تناسب اندامش را انجام حرکات کاردیو و ورزش بوکس معرفی کرد. همچنین دویدن هی روزانه و انجام حرکات بدنسازی در باشگاه جزو برنامه ی مهم روزانه ی اوست.
شایک با خنده می گوید: زمانی که عصبی هستم مدام نگرانم که پوستم در حال تخریب است و برای جلوگیری از پیرشدن پوست به سراغ ورزش بوکس می روم تا کاملا استرس و ناراحتی ام را تخلیه کنم. به طور متوسط من روزانه ۱ ساعت در باشگاه ورزش می کنم و اگر روزی نتوانم برنامه ورزش ام را دنبال کنم هرگز به خودم استرس دور شدن از تناسب اندام را نمی دهم .

رژیم غذایی ایرینا شایک:

از گفته های ایرینا می توان فهمید که او رژیم لاغری و یا رژیم غذایی سختی ندارد و به گفته ی خودش هفته ای دوبار گوشت قرمز و یا همبرگر می خورد اما مصرف ماهی هرگز از برنامه غذایی او حذف نمی شود.برای سلامت پوست ، ایرینا شایک یک دو دلیل را عنوان کرد که اولی مصرف آب کافی و دومی مصرف کافی میوه های آبدار و یا به قول خودش غرق شدن در میوه ها بود.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .