ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

راز تناسب اندام جنیفر انیستون

f269038fa4534045b59925e7d5e023e1

جنیفر انیستون ” Jennifer Aniston ” چهل و هفت ساله، از دوران بازی اش در شوی محبوب تلویزیونی Friends، یعنی ۱۲ سال قبل تغییر چندانی نکرده است و همانطور جوان و باطراوت مانده است. اما راز تناسب اندام او چیست؟

.

جنیفر انیستون در گفتگو با دست اندرکاران Well and Good، آن را با خوانندگان و دوستدارانش در میان گذاشته است. صرف صبحانه سالم و البته دو جلسه تمرین ورزشی در روز.
جنیفر می گوید: در مواقعی که مشغول کار هستم صبح ها ۴ و نیم یا ۵ از خواب بیدار می شوم ولی در مواقع بیکاری بین ۸ تا ۹ صبح. قبل از هر کار یک فنجان آب گرم با یک حلقه لیمو برای خودم درست می کنم. قبل از صرف صبحانه با همسرم (جاستین ترو – ۴۴ ساله)، ۱۰ تا ۲۰ دقیقه مدیتیشن می کنم.
صبحانه جنیفر از نوعی معجون (shake) با پودر پروتئین، موز، blueberries، stevia (گیاهی به نام شکر برگ)، مخلوطی از سبزیجات سبز رنگ، پودر maca و کمی هم کاکائو تشکیل می شود. او می گوید: اگر مواد درست کردن شیک را نداشته باشم، نان تست و تخم مرغ آب پز با آواکادو می خورم. سریال صبحانه با بادام و موز هم فوق العاده خوشمزه است. ضمن اینکه در ماه های سرد زمستان می توانید آن را گرم بخورید.
جنیفر یک مربی بدن سازی اختصاصی دارد که با او یوگا تمرین می کند. بعد از این تمرین صبحگاهی به جیم می رود و با مربی وزنه می زند یا با تریدمیل و دوچرخه کار می کند.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .