ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

ده راه برای راحتی بیشتر کفش های پاشنه بلند

۹e18ae44efb984e430f0539350fef656

همه ما در مورد یک چیز اتفاق نظر داریم – کفش های پاشنه دار زیبا به نظر می رسند اما آنها را که بپوشید خیلی خیلی سریع حس دلزدگی پیدا می کنید.

.

خوشبختانه محصولات و راه کارهای بسیار زیادی در بازار هستند که می توانند به شما برای رفع این حس دلزدگی نسبت به کفش های پاشنه بلندتان کمک کنند و آنها را برایتان به قهرمانی در بین کفش های دیگر تبدیل می کنند … که در این مطلب به برخی از آنها برای شما اشاره می کنیم.

کمی ارتفاع را کم کنید

اگر از یک جفت کفش پاشنه بلند خوشتان آمده، اما می دانید که یک پاشنه ی ۱۲ سانتی به پاشنه پایتان آسیب می رساند، دلسرد نشوید. مغازه های تعمیر کفش باید بتوانند این ارتفاع را تا حدود ۲.۵ سانت برایتان کاهش دهند، که البته به نوع کفش هم بستگی دارد.

روی شیوه ی راه رفتنتان تمرکز کنید

راه رفتن در کفش های پاشنه دار برای خودش واقعاً یک علم محسوب می شود. قدم زدن با کفش های ورزشی مانند سپری نمودن یک شب با کفش های پاشنه بلند نیست. باید توجه بیشتری به دیگر قسمت های بدنتان داشته باشید. از تمام توانایی هایتان استفاده کنید و از پاشنه تا انگشت پا را کنترل کنید تا پای شما بهترین حالت ممکن را داشته باشد. شاید حتی لازم باشد برای مدتی قدم های خیلی کوتاهی همانند نوزاد بردارید و آهسته حرکت کنید، مطمئنا نمی خواهید با این کفش ها بدوید!!! درست است؟

جوراب بپوشید

قبل از اینکه آنها را کهنه کنید؛ با پوشیدن یک جفت جوراب ضخیم همراه با کفش های پاشنه بلند و چند ساعتی در خانه قدم زدن، تمام قسمت های مختلف کفش جا باز کرده و به مرور زمان جا باز می کند، که در غیر این صورت ممکن است پای شما را آسیب بزنند یا به آن فشار بیاورند.

کفشی با قالب مناسب برای پای خودتان انتخاب کنید

شاید تذکر دادن این موضوع تا حدودی احمقانه به نظر برسد، ولی اگر سر پنجه پهنی دارید که فشار آمدن به سرپنجه و پا در کفش های نوک باریک می شود یا پاهای پهن و صافی دارید، مطمئنا استفاده از پاشنه های بیش از ۷ سانت موجب درد در پای شما می شود – با خودتان این کار را نکنید و کفش با پاشنه ی بیش از ۷ سانت نپوشید.

استفاده از چسب زخم

نه تنها می توانید از چسب زخم استفاده کنید تا کفش هایتان را اندازه کنید – شیوه ای آسان برای جلوگیری از هر گونه سایش – بلکه می توانید آن را ببرید و مستقیما روی تاول ها یا مناطقی بگذارید که احتمالا تاول می زنند.

به دنبال کفشی باشید که کف تخت و کلفتی دارد

به طور کلی، کفش های پاشنه دار نیم تخت کلفت راحت تر از کفش های پاشنه دار بدون کف کلفت هستند، پس اگر حق انتخابی دارید، همیشه به دنبال یک جفت کفش با کف کلفت باشید.

همیشه همراهتان یک چسب ضد تاول داشته باشید

اگر نمی توانید ضمادهای تاول که احساس ناخوشایندی هم بر روی پا دارند را تحمل کنید، استفاده از یک چسب شفاف را امتحان کنید تا هر قسمتی را که به طور معمول تاول می زند به این شکل چرب کنید. نکته مفید در این مورد این است که می توانید زمانی که در یک وضعیت اضطراری از خانه خارج می شوید، آن را در کیفتان بگذارید و در صورت لزوم از آن استفاده کنید.

افزونه های پوشش دار را بپوشید

اگر گوشت کف پا (توپی کف پا) موضوع مهمی برای شماست، از کفی های ژله ای چسبناک استفاده کنید که تاثیر بسیار خوبی برای شما خواهند داشت. اگر کفش هایتان اندکی بزرگ تر هستند تنها به دنبال یک کفی کامل بروید که در غیر این صورت گوشت های آن قسمت پایتان را دچار گرفتگی و قولنج می کنند.

امنیت کلید کار است

اگر به نظر می رسد کفش های تان در هر دقیقه از پایتان سر می خورند و در می آیند، هرگز در آنها راحت نخواهید بود. اگر پاهای ظریفی دارید یا در راه رفتن در کفش هایی که می لغزند مشکل دارید، یک جفت کفشی را امتحان کنید که بر روی آنها از بند مچ پا برای کمک بیشتر به راه رفتن استفاده شده است.

اگر پاهای ظریف و باریکی دارید از چسب های پاشنه استفاده نمایید

بویژه در مورد کفش های پاشنه دار بی بند یا هر نوع کفش بی بند – این چسب ها مانع از لغزیدن یا پیچ خوردن پا شما در داخل کفش می شود.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .