ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

دنیس بیدو، مدل پلاس سایز، از موفقیت خود در حرفه مدلینگ می گوید

۸۲۳d7f7cd8e199f1a5c37ae82ff6053d

دنیس بیدو، بعد از شرکت در کمپین تبلیغاتی Swimsuits for All به یکی از مشهورترین مدل های پلاس سایز تبدیل شد. تا به این لحظه بیش از ۲ میلیون بیننده، ویدیوی تبلیغاتی او را تماشا کرده اند.

.

مدل اهل پورتو ریکو، برای Chromat و همینطور معرفی محصولات مد HSN متعلق به قهرمان تنیس سرنا ویلیامز، به روی صحنه رفته و در کمپین های Forever 21، Levi’s و Target ظاهر شده است.

دنیس در گفتگو با خبرنگار nymag.com، در مورد لزوم داشتن اعتماد به نفس، زیبایی واقعی و دوست داشتن خود آنگونه که هستید، صحبت کرده است.

حرفه مدلینگ را چگونه آغاز کردید و استعداد مدلینگ تان چگونه کشف شد؟

در سال ۲۰۰۵ به لس آنجلس نقل مکان کردم، چون می خواستم بازیگر بشوم. در همه جلسات تست بازیگری برای شوهای کانال دیزنی شرکت کردم. وقتی ۱۸ ساله شدم، دائم به من گفته می شد که باید وزن کم کنم. اما من با این استدلال که استعداد مهم است و نه سایز، نیازی به این کار نمی دیدم. آشنایی من با عکاس مد، کاملا اتفاقی بود. او از من پرسید آیا دوست ندارم مدلینگ را امتحان کنم؟ من حتی به آن فکر هم نکرده بودم. چون قدکوتاه و چاق هستم. ولی بعد از شرکت در جلسه عکسبرداری، سیل تلفن ها به سوی عکاس سرازیر شد. همه می خواستند بدانند که دختر توی عکس ها چه کسی است؟ آیا با آژانس مدلینگ قرارداد دارد یا نه؟

از نظر شما، جنبش Curve Beauty در چه مرحله ای بسر می برد؟

بسیاری از موانعی که سد راه زنان پلاس سایز برای ورود به عرصه مدلینگ بودند، برچیده شده اند. ما حالا همه جا حضور داریم و ابراز وجود می کنیم. حالا همه به نقطه نظرات مان اهمیت می دهند. نگرش صنعتی که ده ها سال، برداشت خاصی از زیبایی را ارایه می کرد، عوض شده. هرگز فکر نمی کردم شاهد چنین روزی باشم و در این تغییر و تحول نقش داشته باشم. مدل های پلاس سایز، باید مانند هر مدل دیگر، در کمپین های زیبایی و مو شرکت داده شوند.

آیا احساس می کنید که مدلینگ در دیدگاه شما نسبت به بدن تان تاثیر گذاشته؟

من همیشه آدم شورشی بودم که خیلی به اندامش اهمیت نمی دهد. من کاملا سالم هستم. درست غذا می خورم و ورزش می کنم. مجبورم اینها را برای مردم توضیح بدهم تا درک کنند باید اینطور باشم. بدن من در این سایز احساس راحتی می کند. هر چقدر هم که رژیم بگیرم، سایز ۱۴ باقی می مانم. این بدن من است و آن را همینطور که هست دوست دارم.

وقتی عکاس ها، با نگاه کردن به عکس هایی که از من می گیرند، می گویند که عالی شده اند، به خودم بیشتر ایمان می آورم. اعتماد به نفس داشتن عالی است. چرا همه خانم ها نباید چنین احساس خوبی داشته باشند؟ امیدوارم بتوانیم با پافشاری روی پیام مثبت مان، به آنها بقبولانیم که واقعا زیبا هستند.

نظرتان درباره سلامتی چیست؟

مادر من با وزنش مشکل داشت و وزنش مانند یویو مرتب بالا و پایین می رفت. ما نسل فست فود بودیم. من یک دختر دارم و می دانم که آنچه می خورید بر روی فعالیت های روزانه شما تاثیر می گذارد.

از ۳ ماه قبل، کسی به خانه ام می آید تا غذایم را آماده کند. فقط از مواد غذایی باکیفیت و تازه استفاده می کند. تغذیه خوب، به سلامت جسم و روان کمک می کند. سلامتی جسم و روان از همدیگر جدا نیستند. بلکه به یکدیگر بستگی دارند.

 

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .