ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

دفاع لیلی رز دختر جانی دپ از پدرش

ce43e0138300eb98aad587492745826b

در پی تقاضای طلاق امبر هرد از جانی دپ و متهم کردن دپ به خشونت خانگی، لیلی رز دپ، دختر ۱۷ ساله بازیگر سری فیلم های <<دزدان دریایی کاراییب>> و وانسا پارادیس، با انتشار عکسی از دوران کودکی خودش در کنار پدر، از او دفاع کرد و نوشت:

.

پدر من مهربان ترین آدمی است که می شناسم. او با من و برادرم جز مهربانی رفتار دیگری نداشت. همه کسانی که او را می شناسند نیز این حرف را تایید می کنند.

وانسا پارادیس نیز سکوت خود را شکست و از جانی دپ دفاع کرد. آنها به مدت ۱۴ سال در کنار یکدیگر زندگی کردند و دو فرزند دارند. پارادیس گفت: جانی دپ مردی حساس، مهربان و دوست داشتنی است. با تمام قلبم اطمینان دارم که اتهامات وارد شده کذب محض هستند. در تمام سال هایی که جانی را می شناسم، او هرگز با من با خشونت رفتار نکرده است. همانطور که می دانید جانی دپ به اعمال خشونت خانگی متهم شده است.

امبر هرد پس از ۱۵ ماه زندگی مشترک، از جانی دپ تقاضای طلاق کرده است و از دادگاه حکم restraining order دریافت کرده است. به این ترتیب جانی دپ از نزدیک شدن و برقراری هرگونه تماس با هرد منع شده است. امبر در دادخواستش آورده بود: در طول رابطه مان، جانی به صورت کلامی و فیزیکی مرا آزار داده است. او سال های طولانی است که با الکل و مواد مخدر مشکل دارد و زود خشمگین می شود. هفته گذشته عکس های آمبر با صورت کبود شده منتشر شد.

از سوی دیگر جانی دپ نیز ساکت ننشسته و امبر را به جنجال سازی و وارد کردن اتهامات کذب جهت دستیابی به پول متهم کرده است.

داگ استنهوپ، کمدین و دوست صمیمی جانی دپ نیز با دفاع از او، آمبر را به اخاذی از جانی دپ متهم کرد و گفت: امبر تهدید کرده که اگر جانی با شرایط تعیین شده او موافقت نکند، هر دروغی که به ذهنش برسد را درباره جانی خواهد گفت. استنهوپ گفت: من و نامزدم بینگو، سال هاست که جانی دپ را می شناسیم و شاهد بودیم که چگونه امبر در طول رابطه شان، او را در آسیب پذیرترین لحظات تحت سلطه خود درآورده بود. اتهام اعمال خشونت بر علیه زنان یک دروغ بزرگ است. جانی به هیچ احدی آسیب نمی رساند.با مطرح شدن اتهام <اخاذی> بر علیه امبر هرد، پیتر سمپل، وکیل امبر این ادعا را رد کرد.

با توجه به جنجالی که به راه افتاده، بایستی انتظار بالا گرفتن اختلافات و طلاقی زشت و پر سر و صدا را داشته باشیم. 

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .