ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

درخشش مدل هفده ساله با وجود از دست دادن موهایش به دلیل شیمی درمانی

cb1c367cf984f0ad2cae4fa928f517fc

شنیدن اینکه به سرطان مبتلا شده اید، می تواند هر کسی را به وحشت بیندازد. شیمی درمانی نه تنها عوارض فیزیکی شدید برای فرد ایجاد می کند، بلکه به دلیل ریزش موها، سلامتی روحی و روانی بیمار را نیز تهدید می کند.

.

اما این اتفاق برای آندریا سیرا سالازار که به سرطان خون از نوع لنفوم هاجکین، مبتلا می باشد، رخ نداد. او با شجاعت هرچه تمام تر، ضمن پذیرش واقعیت بیماری اش، از آن برای تقویت اعتماد به نفس خود و بیماران سرطانی دیگر، استفاده کرد و علیرغم از دست دادن موهایش در جلسه عکسبرداری حاضر شد.

نوجوان اهل تگزاس، اوایل سال جاری، برآمدگی را روی گردنش احساس کرد. اما غده دیگری نیز در قفسه سینه اش پیدا شد. او بلافاصله تحت شیمی درمانی قرار گرفت. جالب اینکه آندریا، پس از تشخیص داده شدن بیماری اش، به فعالیت هایش در عرصه مدلینگ افزود. مادرش، کمک کرد تا آندریا باعکاسان حرفه ای و آژانس های مدلینگ تماس بگیرد. آندریا با انتشار عکس های فوق العاده زیبا و پیامی در توییتر نوشت: امروز دانستم که وقتی به خداوند اعتماد کنید و کارها را به دست او بسپارید، معجزه نیز ممکن است رخ بدهد.

وی در یکی دیگر از پیام هایش نوشت: سرطان مانع تبدیل شدن من به یک شاهزاده خانم نشد!

به گفته جراردو گارمندیا (عکاس)، این آندریا بود که ایده ظاهر شدن به شکل شاهزاده خانم را بدون استفاده از کلاه گیس مطرح کرد.

آندریا اعتراف می کند که در ابتدا مایل به عکس گرفتن بدون کلاه گیس نبود. اما با مشاهده نتیجه کار، از تغییر عقیده اش راضی بود. آندریا گفت: قبل از شیمی درمانی، دختری با اعتماد به نفس عالی بودم. ولی با ریختن موهایم، وقتی به آینه نگاه می کردم، دیگر آن اعتماد به نفس را در خودم نمی دیدم. می خواستم همه دختران بدانند که مو و شکل ظاهر، انسان را تعریف نمی کند. بلکه این زیبایی درونی است که مهم است. نحوه رفتار شما با دیگران است که شما را زشت یا زیبا می کند.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .