ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

درباره کوشالی

کوشالی گروهی پیشرو در رسانه دیجیتال است که بر مد و پوشاک و سبک زندگی متمرکز شده است: مد ، زیبایی ، خانه ، سبک زندگی ، سلامتی ، ورزش و تناسب اندام ، کتاب ، سفر و خانواده. با مخاطبانی از قشر جوان.

از میان سبک زندگی های مختلف ، برنامه های صوتی و تصویری گوناگون و قابل اشتراک گذاری ، کوشالی بهترین آن ها را شامل سبک زندگی ، مد و پوشاک و … برای مخاطبانش پیدا کرده و آن ها را برای الگوگیری و استفاده توسط کاربران قرار می دهد.

کوشالی برای افرادی است که با مد و زیبایی زندگی می کنند. صرف نظر از سطح درآمد یا اینکه چه تیپی را می پسندند مثل شلوار چسبان چرم با کت مات یا شلوار خال خالی با کفش کلاسیک ؛ چرا که هرکس می تواند در استایل خود نوآوری داشته باشد.

کوشالی از دوستی حامی ، باهوش و واقعی الهام گرفته است که هر جوانی به آن نیاز دارد. کسی که به حرف های شما گوش می دهد و در موقعیت مناسب می خندد. کسی که شما را تشویق می کند تا لباسی را که تا به حال برای خودتان انتخاب نکرده اید ، امتحان کنید. کسی که همیشه درمورد آخرین مدل موی مد و درست کردن آن توسط خودتان می داند. کسی که همیشه با شماست. چه با آرامش در حال نگاه کردن رنگین کمان باشید و چه با استرس در حال برنامه ریزی کارهای روزمره. دوستی که باعث می شود احساس شادی و هوشمندی بیشتری داشته باشید.

کوشالی مجموعه ای از بهترین هاست که از دنیای بزرگ زیبایی ، مد و سبک زندگی گلچین شده و برای شما به اشتراک گذاشته شده است.