ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

خوشتیپ شدن خانم ها با پیراهن مردانه

f5a85333d553b860310d6f60f5af8288

پیراهن کتان یا نخی مردانه با همه ی جذبه ی مردانه اش ولی یکی از زیباترین و همچنین راهی کلاسیک برای خوشتیپ شدن خانم هاست. ولی اینکه چگونه با این پیراهن تیپی بزنیم که در خور تیپ خانم ها باشد هم مساله ایست که در این مقاله قرار است به آن بپردازیم. 

.

  ۱- تیپ رسمی با پیراهن مردانه

قانون شماره ی ۱ وقتی پیراهن مردانه به تن می کنید: همیشه به دنبال یک پیراهن با استایل کلاسیک باشید که طرحش به گونه ای باشد که استایل مدرن شما را خراب نکند. موردی که در عکس هست مدل پیژامه ای با خطوط آبی است که در نوع خودش برای تیپ مدرن بسیار مناسب است. آن را با دامنی زیبا و روپوشی آستین حلقه ای بپوشید. بعد از پوشیدن کفش پاشنه بلند مشکی ست کردن جواهرات و موارد دیگر کاملا سلیقه ایست.


 

۲- تیپ مناسب برای مهمانی

در این مورد برای نگه داشتن فرم استاندارد و مدرن استایلتان باید به دنبال شلواری گشاد و پیراهنی گشاد باشید. بهترین اکسسوری هایتان را به تن کنید مانند یک کیف دستی زرد و رژ لب قرمز و کفش های پاشنه بلند طرح دارتان. یک ژاکت اطلسی و گوشواره های آویزان تکمیل کننده ی تیپ شما هستند.


 

۳- تیپ مناسب آخر هفته

تیپ زدن با یک شلوار جین و تیشرت آسان تر از تیپ زدن با این پیراهن های مردانه است. از رنگ ها و طرح های چارخونه استفاده کنید و یک کلاه رنگ روشن. در قسمت های دیگر از رنگ های شاد و اکسسوری های رنگین استفاده کنید. یک عینک آفتابی استایلیش در این تیپ تکمیل کننده خواهد بود.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .