ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

خانم ها سرکار چه کفشی بپوشند؟

۷c7b96f53ac4e184df929c559e57af26

پا یکی از اعضای مهم بدن انسان است. و براساس برخی از تعابیر قلب دوم بدن. انتخاب کفش مناسب برای محل کار یکی از مهم ترین مواردی است که هر خانمی باید به آن توجه داشته باشد.

.

پوشیدن کفش نامناسب در بازه زمانی طولانی علاوه بر این که باعث آسیب به پا و انگشتان تان می شود همچنین خستگی نیز از دیگر پیامدهای کفش نامناسب است. 

۱- کفش پاشنه بلند یا کتانی؟

با توجه به اینکه معمولا بیش از ۸ ساعت پاهایتان در کفش خواهد بود. بنابراین بهتر است از کفش های راحتر استفاده کنید، حال سوال اساسی مطرح می شود: کفش پاشنه بلند یا کتانی؟ درست است که مدت زمان زیادی پاهایتان در کفش خواهد بود اما قرار نیست با کتانی های رنگی به محل کار برویم. برای حل این مشکل بهتر است از کفش های چرمی و پاشنه دار البته با پاشنه کوتاه استفاده کنید. به عقیده ما ماکزیمم اندازه پاشنه باید ۳ سانتی متر باشد. کفش های کتانی رنگی که این روزها نیز بسیار مد شده اند مناسب تفریح و خرید هستند نه محل کار.

۲- جوراب مناسب انتخاب کنید

توجه داشته باشید که حتما جوراب مناسب بپوشید. اگر کالج زنانه می پوشید بهتر است از جوراب هایی که چند سالی است برای این مدل از کفش ها تولید شده است استفاده کنید. اساسا نپوشیدن جوراب علاوه بر اینکه باعث ایجاد بوی بد در پاهایتان می شود در گرما زیاد تابستان می تواند باعث ایجاد تاول در پاها شود.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .