ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

خالق آرایش چشم گربه ای آدل کیست؟

۱۸۱bbfa794e218f5cd90439ff3dd1578
از هنگامی که آدل آلبوم ۱۹ را به بازار داد، دنیا مبهوت و شیفته آرایش زیبای چشم های او شد.

.

 خالق چشمان گربه ای آدل کسی نیست جز مایکل اشتون که با ستاره هایی مانند لوئیس رو، هیلاری سوانک و کریس پرات نیز کار کرده است اشتون، چندان با مصاحبه میانه ای ندارد و به ندرت این کار را انجام می دهد، اما در مصاحبه ای که با مجله Cut انجام داد، چگونگی ورودش به این حرفه را شرح داد و گفت که راز خط چشم بی عیب و نقص آدل، استفاده از ترکیبی از لوازم آرایش باکیفیت است.

مایکل می گوید که در سنین نوجوانی همیشه موهای مادرش را درست می کرد و او را آرایش می کرد. همیشه دوست داشتم به حرفه آرایشگری بپردازم ولی در نیوزیلند آن زمان مجبور بودم آرایش مو و صورت را با همدیگر یاد بگیرم. در دوران تحصیل در دبیرستان، به صورت نیمه وقت در یک آرایشگاه کار می کردم. بعد هم به آکادمی Servilles رفتم و در ۱۹ سالگی بورسیه Young Protege را دریافت کردم. اولین شوی مدی که در آن کار کردم شوی طراح نیوزیلندی Nom*D بود، ولی بعد از آن با سفر به نیویورک با گروه M.A.C Pro کار می کردم.

مایکل در مورد سابقه آشنایی اش با آدل می گوید: ما در تابستان ۲۰۰۷، توسط یکی از دوستان مشترک به همدیگر معرفی شدیم. یک روز به خانه اش رفتم تا موهایش را کوتاه کنم. آدل از من خواست که خط چشم برایش بکشم. او کارم را خیلی پسندید و اینگونه شد که به آرایشگر آدل تبدیل شدم. او چشم های بادامی و استخوانبندی زیبایی دارد که برای کار کردن عالی است

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .