ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

حلقه نامزدی آنجلینا جولی را بخرید

اگر شما هنوز هم عزادار از دست دادن زوجیت زوج مشهور ما آنجلینا و برد هستید، باید بگوییم که تنها نیستید، اما یک‌راه وجود دارد که شما همیشه به یاد این ازدواج منجر به طلاق شده باشید.

خبر جدایی آنجلینا و پیت در رسانه‌ها به‌شدت خبرساز شد. آن‌ها دو سال از ازدواج رسمی خودشان گذرانده بودند که به ناگاه آنجلینا تصمیم به طلاق گرفت. هر دو این افراد به این طلاق راضی بودند و بحث‌های پیش روی آن‌ها تقسیم مال و اموال و سرپرستی کودکان است. در این میان شما می‌توانید از آب گل‌آلود ماهی بگیرید و ماکتی از حلقه‌ای که برد برای نامزدی به آنجل داده بود را به قیمت ۴۷ دلار خریداری کنید.

حلقه اصلی که دست آنجلینا قرار دارد، از یک بلور زیرکونیا ۹ عیار مکعبی به همراه حلقه طلایی که از طلای ۱۶٫۹ عیار درست‌شده است، هست. قیمت حدس زده‌شده برای مدل واقعی پانصد هزار دلار است. ولی شما می‌توانید به سایت Eve’s Addiction بروید و یک یا دو تا از همین مدل را سفارش دهید، به‌تازگی تخفیف هم به این محصول خورده است. می‌توانید با استفاده از این حلقه به یاد دو زوج طلاق گرفته باشید و امیدوار باشید زندگی شما همانند آن‌ها سرنوشت بدی نداشته باشد!

این آخرین شانس شما است که بتوانید قسمتی از دارایی مشترک این دو عزیز را داشته باشید، واقع‌ گرایانه حرف بزنیم شما هیچ‌ وقت سایه وسایل خانه آن‌ها را هم نمی‌توانید ببینید!

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .