ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

حسین چالایان؛ استاد ابتکار و نو آوری

۴۱۴۶e53ad3135f7b51a909904808e7b3

حسین چالایان، طراح مشهور مد خود را با لقب ” بافنده دنیاهای مختلف ” می خواند. او که در طراحی هایش علم و هنر را با همدیگر می آمیزد، یکی از تحسین شده ترین و متفکرترین طراحان معاصر می باشد که از سال های ۱۹۹۰ ، کار خود را آغاز کرده است.

.

او مدتی به عنوان مدیر بخش خلاقه TSE New York و Puma کار کرده و هم اکنون یکی از طراحان خانه مد Vionnet می باشد.

چالایان به ارائه لباس ها و پارچه هایی که در اثر تماس با آب بر روی بدن حل می شوند و لباس های عجیب و غریب با پارچه های LED انقلاب بزرگی در صنعت مد ایجاد کرده است. طرح های او آنقدر ابتکاری و نوآورانه هستند که در برخی از مشهورترین موزه های جهان از جمله Design Museum در لندن و موزه هنرهای معاصر توکیو و همینطور موزه لوور پاریس به نمایش گذاشته شده اند.

می ۲۰۱۶ ، نمایشگاهی از کارهای او تحت عنوان Manus x Machina: Fashion in an Age of Technology، در موزه متروپولیتن نیویورک برپا می شود.

چالایان در مورد برداشت مردم از او می گوید: فکر می کنم بین یک طراح مبتکر و یک طراح <<آینده گرا>> تفاوت وجود دارد. شما می توانید در یک مزرعه زندگی کنید ولی با استفاده از مواد طبیعی و ساده، بدون استفاده از سیم، برق یا فلزات کاری ابتکاری و نوآورانه خلق کنید. من خودم را کسی می دانم که چیزهای کاملا متفاوت را با همدیگر مرتبط می کنم. من خودم را یک <بافنده دنیاهای مختلف> می دانم.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .