ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

جیزل بانچن پولسازترین سوپر مدل در تاریخچه مدلینگ دنیا

۶f393c73a9c9a064c4c50137fe9679b4

جیزل بانچن همچنان گران ترین سوپر مدل‌ دنیا می باشد. زیرا هنوز هیچ مدلی به اندازه او پولساز نشده است. اما خودش هم این جایگاه را به سادگی به دست نیاورد.

.

چراکه از هنگامی که در سال ۱۹۹۵ در برزیل کار خویش به عنوان مدل را آغاز کرد، سختی های زیادی را تحمل نمود. کمااینکه خاطرنشان می کند: برخی می گفتند، بینی ام خیلی بزرگ است. بعضی ها هم به این اعتراض داشتند، که چشمانم خیلی کوچکند. گروهی هم ابراز اطمینان می کردند، که هرگز عکسم روی جلد هیچ نشریه ای چاپ نخواهد شد. این آسان نیست که انسان تنها ۱۴ سال داشته باشد، و مورد این همه انتقاد قرار بگیرد.

کما اینکه این انتقادات سبب می شدند، اعتماد به نفسم را از دست بدهم. به همین دلیل به سراغ اعضای خانواده ام رفتم، تا به نصایح و توصیه هایشان گوش کنم. پدرم گفت این بار وقتی کسی اظهار داشت که دماغت خیلی بزرگ است، پاسخ بده شخصیتم هم همینطور! در آن هنگام به این نتیجه رسیدم که اگر همچنان به سخت کوشی خود ادامه بدهم، حتما موفق خواهم شد.آن نصایح و توصیه ها و همچنین این سخت کوشی سبب شدند، که اینک که ۲۱ سال از آن دوران می گذرد، جیزل اکنون ۳۵ ساله با کتاب مصوری زیر نام جیزل که در ماه می سال گذشته منتشر شد، موفقیت های بسیار فراوان حرفه ای خود را جشن بگیرد. کتابی که برغم بهای زیاد ۷۰۰ دلار برای هر جلد، تمام نسخه هایش به فروش رفت.

خودش در مورد اینکه توانسته دو دهه در جهان مد دوام بیاورد، کلی شوخی می کند. این مدل همچنان موفق و همسرش تام بریدی ۳۸ ساله و از بهترین بازیکنان میانی تیم فوتبال آمریکایی نیو انگلند پیتریتز، دارای دو فرزند به نام های بنجامین و ویویان هستند، که به ترتیب ۶ و ۳ سال دارند.

جیزل پس از آخرین حضورش در نمایش مد سال گذشته، آگاهانه از دنیای مد کنار کشید. اما این اقدام به هیچ روی به مفهوم بازنشستگی نیست. کمااینکه خاطرنشان می کند: من نمی خواهم، بازنشسته شوم. بلکه دارم لیوانم را خالی می کنم، تا آن را با چیزهایی پر کنم، که با شخصیت امروزی ام همخوانی بیشتری دارند.

جیزل یکی از شش دختر والدیر مدیر پروژه های ساخت و ساز، و وانیا کارمند بانک بود، که در یکی از مناطق روستایی برزیل زندگی می کردند. او که دختری ماجراجو و با سر نترس بود، در نوجوانی با اتوبوس ۲۶ ساعت سفر کرد تا خود را به سائوپولو برساند، و بکوشد در دنیای مدل ها کاری گیر بیاورد. خودش می گوید: قدم از سایر هم سن و سالانم بلندتر بود، و چهره ام سنم را بیشتر نشان می داد. او در ۱۶ سالگی به نیویورک نقل مکان کرد. پس از اینکه تلاش های روزانه اش ۴۲ بار به در بسته خورد، برای حضور در نمایش مد الکساندرمک کویین برگزیده شد. مساله ای که به نوبه خود سبب گردید، تصویرش در همان سال ۱۹۹۹ روی جلد مجله ووگ چاپ شود. او در این مورد خاطرنشان می کند: واقعا چیزی در مورد مد نمی دانستم. اما کار در این حوزه را دوست داشتم. چون برایم به مفهوم داشتن شانس سفر به سراسر جهان، و پول درآوردن برای کمک به خانواده ام در برزیل یود. در عین حال به یکباره کارم چنان گرفت و سرم به اندازه ای شلوغ شد، که چندین سال نمی دانستم تعطیلات آخر هفته یعنی چه!

او پس از بستن قرارداد ۲۵ میلیون دلاری با شرکت ویکتوریا سیکرت در سال ۲۰۰۰، با لئوناردو دی‌ کاپریو روابط عشقی پرشوری را آغاز کرد. خودش در این باره می گوید: آن مساله سبب شد، که بیش از پیش در مرکز توجه قرار بگیرم. چیزی که هرگز در موردش احساس خوبی نداشته ام. یعنی حتی تا امروز هم، به آن عادت نکرده ام. در سال ۲۰۰۶ دوستانش موجبات آشنایی او با تام بریدی را فراهم نمودند، که به تازگی روابطش با بریژیت مویناهان بازیگر به جدایی رسیده بود. جیزل بانچن و تام بریدی از همان ابتدای آشنایی به سرعت جذب یکدیگر شدند. اما تازه سه ماه از آشنایی شان می گذشت، که بریژیت مویناهان اعلام کرد از تام بریدی باردار است. جیزل سال گذشته در گفت و گو با چارلی رز در این مورد خاطرنشان کرد: اصلا نمی دانستم، باید چه کارکنم؟ البته اینک با این پسر ناتنی اش که جک نام دارد و ۸ ساله می باشد، به خوبی کنار آمده است. کمااینکه می گوید: او بهترین و دوست داشتنی ترین کودک جهان می باشد.

وقتی جیزل بانچن و تام بریدی درسال ۲۰۰۹ با هم ازدواج کردند و جیزل مادر شد، با جار و جنجال های فراوانی روبرو گشت. کمااینکه از شیر دادن خودش به نوزاد گرفته تا استفاده از کرم های ضدآفتابش، نقل رسانه ها و محافل شد. سال گذشته نیز، رخداد ناخوشایندی برای همسرش پیش آمد. یعنی حضورش در لیگ ملی فوتبال آمریکایی به حالت تعلیق درآمد. در آن هنگام جیزل با تمام قوا پشت شوهرش ایستاد. البته این تعلیق در آپریل خاتمه یافت.

جیزل در مورد اینگونه رخدادها در زندگی خاطرنشان می کند: سختی های زندگی در واقع آموزگاران باتجربه ای هستند. کمااینکه اگر در زندگی خود من پیش نمی آمدند، شخصیتم هم ساخته و قوی نمی شد.او در باره سبب کنار کشیدن از حرفه پیشین، و صرف وقت بسیار بیشتر با خانواده می گوید: باید در روشم تغییراتی ایجاد می کردم. زیرا فرزندانم بسیار شیرین و… هستند. اما در عین حال خواسته هایی هم دارند. در حال حاضر مهم ترین مساله برای من و تام این است، که نیازهای بچه ها و خانواده را فوریت نخست خود قرار بدهیم، و همین کار را هم کرده ایم. در عین حال من بگونه ای برنامه ریزی می نمایم، که حتما روزانه وقتی را هم به خودم اختصاص بدهم. زیرا به تجدید قوا نیاز دارم. البته مدتی طول کشید که بیاموزم چگونه انعطاف پذیرتر باشم، تا بتوانم در زندگی هماهنگی ایجاد کنم. همچنین یاد گرفته ام در زمان حال زندگی کنم، و از لحظه لحظه بودن در کنار شوهر و فرزندانم لذت ببرم. بنابراین وقتی با هم برای اسب سواری، موج سواری، قایق سواری و… می رویم، واقعا تلاش می کنم قدر همه لحظات با هم بودن را بدانم، و از آنها لذت کافی ببرم. زیرا کیفیت و چگونگی صرف وقت در کنار خانواده برایم اهمیت بسیار زیادی دارد.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .