ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

جنیفر لارنس؛ چهره جدید کمپین پاییز Dior

eb63149d9c12ea56cb5de9879451c7b7

جنیفر لارنس همیشه انتخاب مناسبی برای کمپین های مد بوده است. لارنس با حضور در آخرین کمپین برند دیور، با ما یادآوری می کند که باوجود این که قبل از گرفتن جایزه ی بهترین بازیگر زن در مراسم اسکار به زمین افتاد، اما می داند که چطور در لباس های اوت کوتور- سفارشی به بهترین شکل ظاهرشود.

.

لارنس در دو عکس مربوط به این کمپین با آرایشی ساده و زیبا در حالیکه روی صندلی سفیدی نشسته است و با نگاهی نافذ به دوربین نگاه می کند، حضور پیدا کرده است.این دو عکس توسط عکاس معروف دنیای مد، پاتریک دمارچیلر گرفته شده است. این کمپین کیف دستی های دیور، آخرین طراحی های این برند را برای پاییز معرفی می کند. تشخیص این که کدام جذاب ترند مشکل است.جنیفر لارنس یا کیف های دیور؟

ستاره ی سری فیلم های بازی های گرسنگی قبلا هم با حضور در کمپین های بهار- تابستان ۲۰۱۶ دیور با این برند همکاری کرده است و در مراسم فرش قرمز نیز از لباس های این برند مطرح استفاده کرده است: برای مثال لباسهای امسال او برای مراسم اسکار و گلدن گلوب، مت گالا ۲۰۱۵، مراسم گلدن گلوب در سال ۲۰۱۴ و مراسم های بی شماری که برای پیش نمایش فیلم هایش و فرش قرمز شرکت کرده است.به نظر می رسد علاقه ی لارنس و دیور یک علاقه ی دو طرفه باشد.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .