ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

جسیکا آلبا، آماج حملات انتقادی تازه

۶d00c12bde6a8ef539621cd606ac11ea

آخرین باری که جسیکا آلبا برای دریافت جایزه نامزد شد، به سال ۲۰۱۲ و مراسم اهدای جوایز Kids Choice Award برمی گردد.

.

یعنی همان سالی که شرکت The Honest Company را به راه انداخت. شرکتی که مدعی است، سبک زندگی سالم ومحصولات خانگی ایمن و سازگار با محیط زیست را معرفی می کند. اما مدتی پیش این شرکت به خاطر عرضه نوعی کرم ضد آفتاب که برخلاف ادعا، پوست را در برابر اشعه سوزان آفتاب محافظت نکرده بلکه احتمال آسیب دیدن پوست را افزایش می داد، به باد انتقاد گرفته شد و حتی شکایت هایی نیز برعلیه آن به جریان افتاد.
حال یک بار دیگر این شرکت، آماج حملات انتقادی قرار گرفته است. تا جایی که بسیاری از صاحبنظران معتقدند اگر آلبا از این شرکت دست بر ندارد، به وجهه و اعتبار حرفه ای اش صدمه ای جبران ناپذیر خواهد زد.
محصولی که هم اکنون مورد انتقاد قرار گرفته است، مایع لباسشویی است که برخلاف ادعای این شرکت، حاوی sodium lauryl sulfate می باشد. مسوولین شرکت با انتشار بیانیه ای این شایعه را تکذیب کرده و نوشتند: علیرغم ارائه مدارک علمی به Wall Street Journal برای اثبات دروغ بودن شایعات منتشر شده، آنها همچنان ادعا می کنند که مایع لباسشویی ما حاوی SLS است. در حالی که اعلام می کنیم که ما در این محصول از Sodium Coco Sulfate استفاده می کنیم. چراکه گزینه ای به مراتب ملایم تر و ایمن تر می باشد. آزمایشات دقیق انجام شده توسط محققان شرکت و کارشناسان مستقل، صحت این ادعا را ثابت می کند.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .