ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

جدایی از مارک آنتونی، بزرگترین شکست در زندگی جنیفر لوپز

۰bb2d4215d5de184c10e9f50ee1d9553

جنیفر لوپز در طول زندگی اش، شکست های عاطفی زیادی را تجربه کرده است. داور رقابت های تلویزیونی American Idol، اخیرا اعتراف کرد که بزرگترین شکست زندگی اش، پایان زندگی زناشویی ۷ ساله اش با مارک آنتونی بود.

.

لوپز گفت: احساس می کردم همه قلب و روحم را نثار این رابطه کرده ام و در این میان خودم را فراموش کردم. من قبل از مارک، دو بار ازدواج کرده بودم و نمی خواستم شکست دیگری را تجربه کنم.

لوپز و آنتونی رابطه عاشقانه شان را در سال های ۱۹۹۰ آغاز کردند، اما پس از مدتی به رابطه شان خاتمه داده و هر کدام با فرد دیگری ازدواج کردند. آنها در سال ۲۰۰۴ بار دیگر به یکدیگر پیوسته و ازدواج کردند. لوپز ۴ سال بعد دوقلوهایش مکس و امی را به دنیا آورد. متاسفانه مارک آنتونی در سال ۲۰۱۲، به دلیل وجود اختلافات غیر قابل حل، از لوپز تقاضای طلاق کرد.

مارک آنتونی پس از طلاق لوپز، در سال ۲۰۱۴ با شنون دی لیما ” Shannon De Lima ” ازدواج کرد. علیرغم وجود اختلاف بین لوپز و آنتونی، آنها به خاطر وجود فرزندان شان رابطه دوستانه ای را بین خود برقرار کرده اند. لوپز می گوید: وقتی مارک نزد بچه ها نیست، من به عنوان مادر وظیفه دارم به آنها یادآوری کنم که پدرشان چقدر آنها را دوست دارد و غیبت اش به خاطر مشغله کاری است. وقتی من مشغول کار هستم، نوبت مارک است که به بچه ها یادآوری کند چقدر دوستشان دارم.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .